ورزش ایران / شناسه خبر: 95711 / تاریخ انتشار : 1397/12/19 12:31
|
پس از برگزاری جلسه ویژه درمان رکوردار وزنه‌برداری جهان

سهراب برای درمان مصدومیتش به آلمان می‌رود

سهراب مرادی با حمایت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان برای درمان آسیب دیدگی کمرش به شهر هانوفر آلمان اعزام می شود.

ایران ورزشی:سرانجام بعد ازگذشت مدتی نسبتا طولانی از موضوع آسیب‌دیدگی سهراب مرادی، سرانجام  طی برگزاری جلسه‌ای ویژه با دستور رییس کمیته ملی المپیک و حمایت وزارت ورزش در نهایت مقررشد رکوردار وزنه‌برداری جهان برای درمان آسیب‌دیدگی کمرش به آلمان اعزام شود.

سهراب مرادی، دارنده مدال‌های طلای وزنه‌برداری جهان و المپیک به دلیل مصدومیتی که از ناحیه مهره‌های کمر درگیر آن شده، مدتی دور از میادین است و به توصیه پزشکان برای بهبودی باید استراحت داشته باشد. در این بین برخی پزشکان به مرادی انجام عمل جراحی را پیشنهاد کرده‌اند، اما در مقابل تعدادی دیگر از متخصصان به اوتوصیه کردند تا فعلا از جراحی چشم‌پوشی کند چون امکان بهبودی با استراحت و روش‌های درمانی جایگزین وجود دارد.

سهراب مرادی نیز به همراه علی مرادی، رییس فدراسیون و باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون، به دیدار صالحی‌امیری، رییس کمیته ملی المپیک رفتند تا در خصوص نحوه درمان این مصدومیت گفت و گو داشته باشند. در این جلسه همچنین اصغر رحیمی، نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی و اسبقیان به عنوان نماینده وزارت ورزش حضور داشتند. البته قرار بود سلطانی‌فر، وزیر ورزش هم در این جلسه حضور داشته باشد که بدلیل حضور در مجمع فدراسیون فوتبال غایب بود.

گفته می‌شود برخی پزشکان به مرادی توصیه کرده‌اند که برای انجام عمل جراحی به آلمان سفر کند و از سویی هماهنگی‌هایی برای حضوراو در بیمارستانی در هانوفر صورت گرفته است. قرار است مرادی به همراه یکی از پزشکان معتمد فدراسیون پزشکی ورزشی برای انجام معاینه اولیه به آلمان اعزام شود.

در این جلسه رئیس کمیته ملی المپیک قول هرگونه همکاری از سوی این کمیته برای درمان قهرمان المپیک را داد و عنوان کرد در تمام مراحل درمان در کنار مرادی خواهند بود. سهراب مرادی که رکورددار جهان و قهرمان المپیک است یکی از شانس‌های اصلی وزنه‌برداری در بازی‌های المپیک 2020 توکیو محسوب می‌شود.

5 / 2

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر