فوتبال ایران / شناسه خبر: 95610 / تاریخ انتشار : 1397/12/17 18:31
|

جمعه 17/12/97، هفته بیست و یکم هجدهمین دوره لیگ برتر جام خلیج فارس، ورزشگاه تختی، ساعت 1630، تماشاگر: 1000 نفر

صنعت نفت یک گل :حامد پاک دل(53)

سپیدرود یک گل:میثم فردوسی (30)
داور: سیدعلی میرغفاری کمک ها: حسن یوسفی و حسین مرادی

اخطار: حامد پاکدل، میلاد جهانی (صنعت نفت) و میثم فردوسی و حسین شنانی (سپیدرود)

بازیکن برتر:میثم فردوسی (سپیدرود)

صنعت نفت آبادان

شهاب گردان،سید مهدی قریشی، عقیل کعبی، فردین عابدینی،سیروان قربانی، مصطفی احمدی،مسلم مجدمی( 62 محمد رضا غبیشاوی)،طالب ریکانی ، میلاد جهانی،بالوتلی( 46 حامدپاکدل)  ،موکامبو کانجی ( 91 رضا جبیره)

سرمربی: سرجیو

سپید رود

کوروش ملکی ، لوکا نوزادزه، میلاد شیخ سلیمانی، ابراهیم لطفی، امیرمنصوریان( 60محمد سلیمان علیزاده)، میثم تهیدست ، میثم فردوسی، حسین ابراهیمی ( 61 قربان زاده)، مهرداد بایرامی، حسین شنانی، محمد غلامی

 سرمربی: نادر دست نشان

 بازی بین دو تیم صنعت نفت آبادان و سپید رود، دو تیم پایینی جدول در حالی استارت خورد که مشخص بود دو تیم انگیزه زیادی نداشتند، هر چند صنعت نفت در خانه خود و در روزی که می توانست سه امتیاز را از آن خود کند، بیشتر انگیزه داشت، اما این باعث نشد که شاگردان سرجیو خیلی خوب کارشا ن را شروع کنند. همین باعث شد تا حریف توپ و میدان را در دست بگیرد و در دقیقه 30 بازی روی یک ضربه ایستگاهی توسط فردوسی به گل برتری دست پیداکند. این نتیجه تا پایان نیمه اول باقی ماند و سپیدرود  با برتری به رختکن رفت.

با شروع نیمه دوم شاگردان سرجیو چیزی برای ازدست دادن در خانه نداشتند که روی همین حساب خیلی زود آبادانی ها جلو کشیدند و تلاش کردند دروازه حریف را باز کنند.هنوز چند دقیقه ای از نیمه دوم نگذشته بود که ارسال خوب جهانی با ضربه سر خوب پاکدل همراه شد و بازی به تساوی کشیده شد. ادامه بازی هم مثل دقایق ابتدایی بازی سرد و کسل کننده پیش رفت و هر دو تیم به تساوی رضایت دادند.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر