فوتبال ایران / شناسه خبر: 95594 / تاریخ انتشار : 1397/12/17 16:05
|
باید به اندازه دومین تیم برتر دنیا به ما توجه شود

پیمان حسینی: همه چیز عالی نیست

اردوی ما در برزیل لغو شد، اما سه اردوی داخلی داشتیم و تیم ملی فوتبال ساحلی در شرایط مسابقه قرار گرفت و بازیکنان هم به آمادگی رسیدند. دو سه مصدوم هم داشتیم که به مسابقات رسیدند.

باید به اندازه دومین تیم برتر دنیا به ما توجه شود

پیمان حسینی دروازه بان تیم فوتبال سلاحلی ایران که به دلیلی مصدومیت مسابقات بین قاره ای را از دست داد درباره شروع مسابقات آسیایی گفت:«قهرمانی آسیا هم تورنمنت بسیار مهمی برای ماست. شاید روی کاغذ کار ما آسان باشد، اما واقعاً این‌طور نیست و تیم‌ها مقابل ما انگیزه بالایی دارند و شرایط سختی خواهیم داشت. امیدوارم با قهرمانی به جام جهانی برویم و شرایط خوبی داشته باشیم. متأسفانه در راه آماده‌سازی هم اردوی ما در برزیل لغو شد، اما سه اردوی داخلی داشتیم و تیم در شرایط مسابقه قرار گرفت و بازیکنان هم به آمادگی رسیدند. دو سه مصدوم هم داشتیم که به مسابقات رسیدند و امیدوارم بتوانیم این بار هم با قهرمانی در آسیا به جام جهانی برسیم.»

حسینی درباره اینکه توجه فدراسیون فوتبال در چند ماه اخیر به تیم ملی برای موفقیت در جام ملت‌ها بود و آیا در این بین از میزان توجهات به تیم فوتبال ساحلی رضایت داشته است یا نه، گفت:«در هر صورت ویترین فدراسیون ما فوتبال است و تورنمنت مهمی هم در پیش داشت.مسلماً توجهات اصلی باید به تیم فوتبال باشد اما اگر بخواهیم بگوییم همه چیز ما صددرصد عالی است، این‌طور نیست اما دید فدراسیون نسبت به فوتبال ساحلی مثبت است. یکسری مسائل هم وجود دارد که مسوولان ما مسلماً پیگیر هستند و هر چقدر دغدغه‌های بچه‌ها کمتر باشد، شرایط تیمی هم بهتر می‌شود.»

وی در مورد اینکه هدف تیم فوتبال ساحلی قهرمانی در جام جهانی است و الزامات برای رسیدن به این هدف چیست،گفت:« جام جهانی مهمترین تورنمنت فوتبال ساحلی است و با بالاترین کیفیت برگزار می‌شود. تیم ما دومین تیم دنیاست و باید به اندازه دومین تیم برتر دنیا هم به ما توجه شود. مسلماً از نظر امکانات، اردوها و بازی‌های تدارکاتی به شرایط خوبی نیاز داریم و باید در سال بارها تن بازیکنان ما به تن بازیکنان بزرگ دنیا و نفرات تیم برزیل بخورد تا همیشه در همان سطح باشیم و به چیزی که اکنون هستیم، راضی نباشیم. توجهات مالی، اردویی، بازی تدارکاتی و... اکنون وجود دارد اما به نظرم برای رسیدن به هدف بزرگ، باید توجه بیشتری شود.»

3-300

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر