فوتبال ایران / شناسه خبر: 95576 / تاریخ انتشار : 1397/12/17 12:39
|

سهرابیان ۲ سال دیگر تمدید کرد

آرمین سهرابیان، مدافع آینده دار استقلال قراردادش را با این تیم تمدید کرد. سهرابیان طبق توافق جدید تا 2 فصل دیگر بازیکن استقلال خواهد بود.

شروع نقل و انتقالات استقلال!

یکی ازدغدغه های بزرگ استقلال درپایان این فصل هم جدایی بازیکنان است. درواقع همان مشکلی که برای سیدرضا افتخاری و پندارتوفیقی وجود داشت و آن ها مشکلات زیادی را برای مدیران بعدی استقلال ایجاد کردند، برای فتحی هم وجود دارد وهیچ بعید نیست که مدیرعامل کنونی استقلال همین مشکلات را برای مدیربعدی نیزارث بگذارد. بحث های جدی برسرتمدید قرارداد بازیکنان است. بازیکنانی که یکی ازدیگری برای این استقلال اهمیت بسیاری دارند وحضورشان می‌تواند به انسجام بیشتراین تیم درفصل آتی کمک کنند. یکی ازاین بازیکنان آرمین سهرابیان است. مدافعی با ارزشی که دراستقلال به بازیکنی کلیدی بدل شده و آرام، آرام به یکی ازمردان کلیدی بدل می‌شود.

مسئولان باشگاه استقلال دراولین اقدام خود برای تمدید قرارداد بازیکنانی که قراردادشان درپایان فصل به پایان می‌رسد قرارداد این مدافع را به مدت 2فصل دیگرتمدید کرده اند تا لااقل ازجدایی این بازیکن درپایان فصل هیچ نگرانی نداشته باشند. البته سران باشگاه استقلال باید بابازیکنانی همچون پاتوسی، غفوری، گونسالوس و حتی منشاء هم تمدید کنند.

10-160

captcha
تازه ها
بیشتر