فوتبال ایران / شناسه خبر: 95514 / تاریخ انتشار : 1397/12/15 15:52
|

تمرین امید با 12 بازیکن

با توجه به درخواست برخی از باشگاه‌ها تعدادی از بازیکنان تیم امید جهت حضور در رقابت‌های لیگ برتر این هفته به اردوی تیم های خودشان بازگشتند و پس از انجام بازی ها در اردوی تیم امید حضور خواهند یافت.بر همین اساس تمرین روز چهارشنبه تیم امید با حضور 12 بازیکن و با برنامه سبک تری نسبت به روزهای گذشته برگزار شد.همچنین با تصمیم کادر فنی تمرین بعد از ظهر چهارشنبه تعطیل اعلام شد و نفرات حاضر در اردو صبح پنجشنبه در مجموعه پک تمرینات بدنسازی را دنبال می کنند.گفتنی است طبق توافقات صورت گرفته کلیه بازیکنان دعوت شده روز شنبه بعد از مسابقات لیگ برتر به اردوی تیم امید بازمی گردند.

شروع کارزار خلفان

محمد خلفان الرمیثی که کارزار انتخاباتی خود جهت ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا را با تور غرب این قاره شامل کشورهای بحرین،کویت، عمان، اردن، عراق و لبنان آغاز کرده بود در بیروت، پایتخت لبنان به دیدار سعد حریری، نخست‌وزیر و نبیه بری، رئیس پارلمان این کشور رفت. این نامزد اماراتی ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا با مقام‌های ارشد سیاسی و ورزشی لبنان درباره بسط همکاری‌های امارات و لبنان و برنامه‌های خود برای احراز این سمت مذاکره کرد.محمد خلفان الرمیثی قصد دارد فردا در یک نشست خبری برنامه‌های خود را برای فوتبال قاره آسیا در صورت رسیدن به سمت ریاست این کنفدراسیون اعلام کند.

استقبال کفاشیان از تیم ساحلی

تیم فوتبال ساحلی کشورمان که سه شنبه شب جهت شرکت در مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا و انتخابی جام جهانی عازم تایلند شده بود ، در نهایت صبح امروز(چهارنشبه) وارد محل برگزاری مسابقات شد .ملی پوشان و کادرفنی تیم ایران پس از ورود به هتل محل اقامت ، مورد استقبال و خوش آمدگویی علی کفاشیان مسوول برگزاری کل مسابقات قرار گرفتند. اولین تمرین رسمی ساحلی بازان کشورمان امشب از ساعت ۲۰:۰۰ (به وقت تایلند) طبق قوانین اعلام شده به مدت ۴۵ دقیقه در ورزشگاه اصلی مسابقات برگزار خواهد شد. شاگردان اوکتاویو در گروه چهارم مسابقات با تیم‌های عراق و عمان همگروه هستند که جمعه و سه شنبه مقابل این دو تیم قرار می گیرند.

3-350

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر