فوتبال ایران / شناسه خبر: 95456 / تاریخ انتشار : 1397/12/14 16:45
|

قوچان‌نژاد: سرمربی مرا آزاد گذاشته همه جای زمین بروم

رضا قوچان‌نژاد تجربه بازی در لیگ قهرمانان آسیا را ندارد، ولی می‌داند مقابل اولسان هیوندای چه چیزی انتظارش را می‌کشد. او باید مقابل دیو بولتیوس، همبازی سابقش در هیرنوین بازی کند که ماه ژانویه به تیم کره‌ای پیوست. مهاجم اف.سی. سیدنی گفت که نقاط قوت و ضعف بولتیوس را به خوبی می‌شناسد، ولی شاید این برای برتری مقابل قهرمان سال 2012 مسابقات کافی نباشد.

مهاجم ایرانی در آستانه این بازی گفت: «سال گذشته ما در هیرنوین کنار هم بازی می‌کردیم و او حالا بازیکن اولسان است. من شناخت خوبی از او دارم، ولی تیم تنها از یک بازیکن تشکیل نشده و ما باید روی کل تیم آنها و روش بازی‌شان تمرکز کنیم. ما آنها را آنالیز کرده‌ایم، هرچند من نمی‌خواهم چیز زیادی در این باره بگویم.»

---

رضا که هفته گذشته مقابل آدلاید اولین گلش با پیراهن سیدنی را زد، اضافه کرد که زمان زیادی طول کشید تا با سبک بازی در استرالیا و همکاری با همبازیانش آشنا شود، ولی هرگز برای نمایش توانایی‌اش تحت فشار نبوده: «صادقانه بگویم، خوشحالم که اولین گلم را زدم. در بازی‌های قبلی هم فاصله زیادی با گل نداشتم. می‌دانستم که به زودی گل می‌زنم و نگران نبودم، چون ما فرصت‌های خوبی می‌ساختیم، تیم خوب بازی می‌کرد و می‌دانستم که لحظه گل دیر یا زود فرا می‌رسد. هر بازی متفاوت است، ولی من اصلا خودم را تحت فشار نمی‌دانستم. از لحظه‌ای که به اینجا آمدم، سرمربی به من اعتماد داشت و همبازیانم از من حمایت می‌کدرند.»

گوچی گفت که کوریکا، سرمربی تیم او را آزاد گذاشته تا بین خطوط حرکت کند، کنار زمین برود یا حتی برای گرفتن توپ عقب بیاید تا در خط حمله فضا بسازد: «مربی در زمین به من آزادی عمل داده، بخصوص وقتی توپ داریم. من می‌توانم عقب بیایم تا بتوانیم حریف را غافلگیر کنیم. خیلی خوب است که آزاد باشید تا بتوانید به فضاهای مختلف بروید، جایی که فکر می‌کنید فرصت بهتری خلق می‌شود. مربی به من آزادی عمل داده و از این بابت خوشحالم.»

2

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر