ورزش ایران / شناسه خبر: 95431 / تاریخ انتشار : 1397/12/14 12:08
|
تیم ملی سوریه باخت، نه من

سکوت عمر السوما شکست: به من ظلم کردند

خروج سوریه از جام ملت‌ها اثر روحی بدی روی من گذاشت.بعضی از هواداران سوریه برخورد بدی داشتند و به من ظلم کردند و مرا متهم را به خیلی از داستان‌ها کردند ولی در آخر تیم ملی سوریه باخت نه السوما.

عمر السوما: 3 ماه سخت را سپری کردم

عمر السوما به همراه عمر الخریبین حضور ضعیفی در خط هجومی تیم ملی سوریه در جام ملت‌های آسیا داشت اما حالا روزهای خوبی را با تیم الاهلی عربستان تجربه می‌کند. همین چند روز پیش بود که سوما با ضربه‌ای آکروباتیک و به شکلی استثنایی برای تیمش در لیگ عربستان گل زد. او حالا با روحیه‌ای مضاعف تلاش می‌کند همین روند را حفظ کند.  این مهاجم بلندقامت پس از حضور ضعیف در جام ملت‌های آسیا برای نخستین بار سکوتش را شکسته و گفته که سه ماه بسیار سخت را گذرانده است.

از جزئیات زندگی‌ام برای مربی الاهلی گفتم

از هواداران الاهلی تشکر می‌کنم. طی این مدت روزهای سختی را تجربه کردم و سختی‌های زیادی کشیدم. آنها طی این مدت همیشه از من حمایت کردند. همچنین با مربی الاهلی جلسه‌ای داشتم و از جزئیات زندگی‌ام برای او گفتم. شرایطم را فهمید و به من استراحت بیشتری داد.

گل زدن یک توفیق از سوی خدا است

می‌دانم اعتماد هواداران به من زیاد است ولی گل زدن یک توفیق از سمت خدا است. مربی قبلی الاهلی به من خیلی علاقه‌مند بود و همکاری خوبی را با او تجربه کردم ولی در نهایت من به تماشاگران و مردم الاهلی خدمت می‌کنم.

---

حذف از آسیا اثر روحی بدی در من داشت

خروج سوریه از دور اول جام ملت‌های آسیا در امارات اثر روحی بدی روی من گذاشت. بعضی از هواداران سوریه برخورد بدی با من داشتند و به من ظلم کردند و من را متهم را به خیلی از داستان‌ها کردند ولی در آخر این تیم ملی سوریه باخت نه عمر السوما.

هرچه درباره‌ی من نوشتند، اشتباه بود

هر آن‌چه در مورد من گفتند و نوشتند (در سوریه) درست نبود. یک روز هم در مورد مربی تیم بحث نکردند. مربی آلمانی تیم (اشتانگه) من را مجبور کرد که بازوبند را ببندم. من درمورد این قضیه چند بار کوتاه آمدم ولی احمد صالح کسی بود که دنبال بازوبند بود. حتی از اردوی اتریش هم خودش را کنار کشید و اعلام بازنشستگی کرد.

صالح همه مشکلات را درست کرد

صالح بود که همه مشکلات را درست کرد. او کسی بود که برای بازوبند کاپیتانی جنگید. من در نهایت یک بازیکن هستم و برای من اصلا بازوبند مهم نیست و در الاهلی هم به من بستن بازوبند را پیشنهاد دادند که من نپذیرفتم.

---

در تیم ملی اتفاقات زشتی رخ داد

من دنبال حفظ ظاهر نیستم. فقط می خواهم مردم حقیقت را بدانند. اتفاقات بسیار زشتی پشت پرده برای سوریه در جام ملت‌های آسیا رخ داد که من نمی‌توانم تمام آنها را به زبان بیاورم. فقط می‌توانم بگویم که روزهای سختی را سپری کردم و امیدوارم این روزها دیگر تکرار نشوند.

تیم ملی سوریه با کسب یک امتیاز از مرحله‌ی گروهی جام ملت‌های آسیا حذف شد. حذفی که تبعات بسیاری در پی داشت و هنوز ستاره‌های آن تیم نتوانسته‌اند نتایج را فراموش کنند.

 

3

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر