استقلال / شناسه خبر: 95408 / تاریخ انتشار : 1397/12/13 21:22
|

شفر: امیدوارم منشا دوباره به الدحیل گل بزند

وینفرد شفر امیدوار است منشا مثل سال گذشته بتواند دروازه الدحیل را باز کند. سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با الدحیل ضمن تبریک قهرمانی قطر در جام ملت‌های آسیا گفت: «بازی اول ما برابر الدحیل است که تیم سال گذشته نیست. چند بازیکن به این تیم اضافه شده‌اند و یکی از بهترین‌های قطر است و ما باید با بیش از صد در صد وجود خود تلاش کنیم. روحیه تیمی، احساس بسیار خوب و شانس بالایی برای کسب نتیجه خوب داریم. مشخص است که چرا من امروز می‌خواستم منشا اینجا باشد؟ او فصل گذشته برای پرسپولیس بازیکن مهمی بود و به الدحیل گل زد و امیدوارم فردا نیز این کار را تکرار کند.»
شفر درباره تجربه دیدار با نمایندگان قطری اضافه کرد: «در لیگ قهرمانان سال گذشته ما با الریان نیز بازی کردیم. مشکل ما برابر السد این بود که در خانه شکست خوردیم اما در قطر خیلی خوب بازی کردیم. در قطر ۱۰ نفره شدیم اما شانس خوبی داشتیم تا نتیجه را برگردانیم ولی این اتفاق رخ نداد. السد با ژاوی و گابی با‌تجربه‌تر بود اما الدحیل نیز تیم خوبی است و در فاز حمله و دفاع بازیکنان خوبی دارد. ما باید برنامه خود را داخل زمین اجرا کنیم. ما تیم جدیدی نسبت به سال گذشته داریم و تمرکز بالا و ذهنیت برتری و پیروزی دو فاکتور تیم ما است و می‌توانیم برنده باشیم.»

منشا: مهم پیروزی است نه گل زدن من

گادوین منشا، مهاجم استقلال که همراه شفر به نشست خبری رفته بود درباره بازی برابر الدحیل قطر گفت: «من به‌عنوان یک عضو و نماینده تیم اینجا هستم. ما آماده‌سازی خوبی داشتیم اما الدحیل یکی از بهترین تیم‌های قطر است. ما خیلی خوب خود را آماده کردیم و اینجا هستیم برای اینکه در مرحله گروهی و دیگر مراحل موفق باشیم.»
منشا که سال گذشته با پیراهن پرسپولیس به الدحیل گل زد، درباره احتمال گل زدن دوباره به این تیم اضافه کرد: «من آمده‌ام به تیم کمک کنم و برای من موفقیت تیم مهم است. البته طبیعی است که همه مهاجمان دوست دارند گل بزنند اما مهم‌ترین موضوع کسب سه امتیاز است.»

captcha
تازه ها
بیشتر