فوتبال ایران / شناسه خبر: 95385 / تاریخ انتشار : 1397/12/13 17:32
|

منشا دوباره قاتل الدحیل می‌شود؟

گادوین منشا پس از انتقال پر سر و صدا از پرسپولیس به استقلال شروع خوبی در این تیم داشت و پنجشنبه در اهواز موفق شد اولین گل را برای تیم جدیدش بزند. با روندی که او در هفته‌های گذشته داشته به نظر می‌رسد با پیراهن استقلال عملکرد بهتری از دوران حضورش در پرسپولیس داشته باشد.

او در پرسپولیس مهاجم پرتلاشی بود، ولی نتوانست آمار گل خوبی ثبت کند. با این حال از منشا گل‌های حساسی در یادها مانده. یکی از مهمترین آنها گلی بود که فصل گذشته در ورزشگاه آزادی به الدحیل زد و عامل صعود این تیم به نیمه نهایی شد.

پرسپولیس پس از شکست یک بر صفر در دوحه در ورزشگاه آزادی نیاز به برد با اختلاف دو گل داشت، ولی این تیم قطری بود که در نیمه اول موفق شد گل بزند. در نیمه دوم پرسپولیس توانست با گل‌ جلال حسینی و گل به خودی مدافع حریف پیش بیفتد و در نهایت گل منشا عامل صعود این تیم شد.

در این صحنه بیرانوند شروع مجدد سریعی داشت و توپ بین لوکاس مندز، مدافع وقت الدحیل و منشا فرود آمد، ولی مهاجم نیجریه‌ای با قلدری صاحب توپ شد. مدافع دیگری که مسئول پوشش بود هم واکنش مناسبی نداشت تا منشا تک به تک شود. او با خونسردی امین لاکونت، دروازه‌بان الدحیل را هم دریبل کرد و دروازه خالی را باز کرد تا پرونده الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا بسته شود.

او این بار قرار است با پیراهن استقلال مقابل این تیم بازی کند. در قلب دفاع الدحیل بن‌عطیه مراکشی جای لوکاس مندز را گرفته که مدافع خیلی بهتری محسوب می‌شود، ولی منشا به لطف گل سال گذشته و همچنین زیبای پنجشنبه مقابل فولاد با روحیه بالایی به زمین خواهد رفت و استقلالی‌ها امیدوارند او مثل سال گذشته دروازه تیم قدرتمند قطری را باز کند.   

1

captcha
تازه ها
بیشتر