فوتبال ایران / شناسه خبر: 95232 / تاریخ انتشار : 1397/12/11 19:48
|
اگر پنالتی ناحق گل می شد چه کسی پاسخگو بود

محمدی فر: احمدی تیم را نجات می‌دهد

سعید محمدی فر درخصوص تساوی پارس مقابل سایپا میگوید:« خداراشکر بازی خوبی بود، البته نشد آنطور که می‌خواستیم بازی کنیم چون شرایط زمین عجیب بود همه روی این موضوع اتفاق نظر دارند که شرایط زمین ما افتضاح بود. بازی مستقیم کردیم و کار خیلی سخت بود که از کناره ها اضافه شویم؛ نمی‌شد که فوتبال زیبا بازی کنیم اما تا جای که توانستیم تاکتیک سرمربی را انجام دادیم. در جریان مسابقه هم یک پنالتی برای سایپا که البته ناحق بود اعلام شد اما به گل تبدیل نشد. چند بازی واقعا مشخص نیست که داوران چطور عمل می‌کنند و در حق تیم ما اجحاف می‌شود.» او این بازی را اینطور توصیف می کند:« بازی کلا جان دار نبود چون وضعیت زمین خیلی بد بود. قبل از بازی با نساجی دو روز کلا باران آمد و کیفیت زمین را دیدید. با استقلال بازی کردیم و قبل از بازی سایپا مجددا باران شدیدی در جم آمد که وضعیت چمن بدتر و برای بازی کردن سخت‌تر شد. ما در این مسابقه هم مانند تمام مسابقات خانگی برای سه امتیاز رفته بودیم اما کیفیت زمین نگذاشت خوب بازی کنیم؛ در جم کشنده هستیم و با جان و دل بازی می‌کنیم چون داخل خانه و حمایت هواداران را داریم.»

محمدی فر درباره صحنه پنالتی معتقد است:« در این صحنه شهرام گودرزی با بازیکن مقابل در محوطه جریمه بود که شما هر شرایطی را در نظر بگیرد این برخورد پنالتی نبود. اگر گل می‌شد ما باید چه‌کار می‌کردیم؟ خداراشکر که گل نشد آقا رحمان تیم ما را نجات می‌دهد و می‌توان گفت که ایشان سوپرمن تیم ماست که مانند بازی با استقلال توانست پنالتی را به زیبایی مهار کند و در نهایت بازی مساوی شد.»

بازیکن پارس جنوبی درباره مشکلات مالی حرفهای دارد:« بازیکنان باتجربه ما در این باره صحبت کرده‌اند و موضوع جدیدی نیست. برای آنهایی که متاهل هستند شرایط به مراتب دشوارتر است. به هر حال در روزهای پایانی سال هستیم و شرایط با وضعیت فعلی سخت است. در این شرایط کادرفنی و آقای تارتار بیشترین فشار را متحمل می‌شوند و امیدواریم که هر چه زودتر مشکلات برطرف شود تا بدون دغدغه ذهنی روی بازی‌های پیش رو متمرکز باشیم.»

280-9

 

captcha
تازه ها
بیشتر