فوتبال ایران / شناسه خبر: 95154 / تاریخ انتشار : 1397/12/10 18:28
|
تناقض درباره انتخاب سرمربی تیم ملی

مربی سابق تیم ملی مونتلا را منصرف کرد؟

رای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است.

تناقض درباره انتخاب سرمربی تیم ملی

فدراسیون فوتبال و مدیرانش تلاش بسیاری دارند تا کسی از گزینه‌های مد نظر آنها برای هداتی سکان فنی تیم ملی بویی نبرد.در این میان اخباری هم که از فدراسیون درباره انتخاب سرمربی تیم ملی به گوش می‎رسد تناقض دارد.جایی از آنها می‌شنویم سرمربی تیم ملی به زودی و تا پایان سال انتخاب می شود و جای دیگری می‌شنویم فدراسیون عجله‌ای برای این انتخاب حساس ندارد.با این حال در این بی‌خبری و تناقض‌های بسیار نام وینچنزو مونتلا به عنوان یکی از گزینه‌ها بیرون آمد و خیلی زود هم داستان منتفی شدن حضور او در ایران به گوش رسید.

خبرآنلاین نوشته:وینچنزو مونتلا را اولین بار سایت گل نسخه ایتالیایی و توتو مرکاتو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی کردند. با یک قرارداد معمولی سالیانه ۵۰۰ هزار یورویی. مربی پیشین میلان که خیلی شاخص نبوده اما مربی بدی هم نبوده و بازیکن خوشنامی بوده است.

این مربی برای ۳/۵ سال با ایران مذاکره کرده بود. البته فدراسیون تاج خبر مذاکره با او را هیچ وقت تائید نکرد و مشخص نیست چه کسی مشغول مذاکره با این مربی بوده است چون فدراسیون فوتبال ایران تقریباً ریالی پول برای تسویه بدهی‌هایش ندارد!

با این وجود گفته شده و رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند برای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است. دلایل نه گفتن او به خاطر شرایط تحریم‌ها و مواردی از این دست بوده است! البته اینها ادعاهای طرف ایتالیایی است.

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر