ورزش ایران / شناسه خبر: 95124 / تاریخ انتشار : 1397/12/10 14:02
|

با تکمیل جمع چهار تیم برتر والیبال / برنامه نیمه‌نهایی مشخص شد

با پیروزی سایپا برابر پیکان تکلیف تیم چهارم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال هم مشخص شد.

مرحله اول پلی‌آف لیگ برتر بالاخره به پایان رسید و تکلیف چهارمین تیم صعود کننده به نیمه نهایی هم مشخص شد. پیش از این تیم‌های شهرداری ورامین، کاله و پیام با دو پیروزی پیاپی برابر حریفان به نیمه نهایی رسیده بودند اما تکلیف چهارمین دیدار پلی‌آف به بازی سوم کشیده بود. جایی که سایپا و پیکان برابر هم قرار گرفته بودند و در دو مسابقه اول هر کدام به یک پیروزی رسیده بودند.

پیکانی‌ها در بازی اول آنقدر راحت و بی دردسر بازی را بردند که همه در انتظار تکرار پیروزی در بازی دوم و رسیدن این تیم به نیمه نهایی بودند اما سایپا بازی دوم را برد تا جدال این دو تیم تنها رقابتی باشد که به بازی سوم می‌کشد.

در نهایت هم این شاگردان پیمان اکبری بودند که با تجربه بیشتر به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کردند. تیم سایپای تهران با پیروزی مقابل پیکان تهران در سومین مسابقه، راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ‌برتر والیبال شد.

تیم سایپا در ست‌های اول و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ به برتری رسید و تیم پیکان نیز ست‌های دوم و سوم را با نتیجه مشابه ۲۵ بر ۱۹ به سود خود به پایان رساند تا بازی به ست پنجم بکشد.

در ادامه سایپا ست پنجم را بهتر از حریف خود آغاز کرد و ۱۵ بر ۱۰ برنده مسابقه شد تا به این ترتیب به جمع ۴ تیم برتر صعود کند.

شهرداری ورامین، پیام مشهد، کاله مازندران و سایپای تهران چهار تیم صعود کننده به نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال هستند. به این ترتیب در مرحله نیمه نهایی شهرداری ورامین با سایپا دیدار می‌کند و کاله مازندران به مصاف پیام خراسان خواهد رفت.

برنامه مرحله نیمه نهایی:

کاله آمل – سایپا تهران

شهرداری ورامین - پیام خراسان

 

4

captcha
تازه ها
بیشتر