ورزش ایران / شناسه خبر: 95121 / تاریخ انتشار : 1397/12/10 14:04
|

حضور ژاپن با بهترین ها در جام جهانی کشتی آزاد

مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در روسیه در حالی استارت می خورد که برخلاف تیم کشتی آزاد ایران که با تیم امید به این مسابقات اعزام می شود، سایر تیم ها تقریبا با نفرات اصلی در این رقابت ها به میدان می روند.

تیم کشتی آزاد ژاپن با حضور قهرمانان خود در جام جهانی کشتی آزاد روسیه شرکت می‌کند. رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد روسیه روزهای ۲۵ و ۲۶ اسفندماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می‌شود و ترکیب تیم ژاپن که در گروه یک این رقابت‌ها با تیم‌های روسیه، کوبا و ترکیه همگروه است، با حضور ستاره‌های این تیم کامل شده است.

 تیم‌های کشتی روسیه ، آمریکا و ژاپن تقریبا با ترکیب اصلی به میدان ‌می‌آیند. تیم‌هایی که مدعی قهرمانی هستند و به هر شکل برای رسیدن به عنوان نخست تلاش می‌کنند.  

در وزن ۵۷ کیلوگرم یوکی تاکاهاشی (طلا و برنز جهان) ، در وزن ۶۱ کیلوگرم یودای فوجیتاما، در وزن ۶۵ کیلوگرم تاکوتو اتوگورو (طلای جهان) و دایچی تاکاتانی (نقره بازی‌های آسیایی) ، در وزن ۷۰ کیلوگرم کوجیرو شیگا، در وزن ۷۴ کیلوگرم یوهی فوجینامی (برنز جهان) ، در وزن ۷۹ کیلوگرم یوتا آبه، در وزن ۸۶ کیلوگرم سوسوکه تاکاتانی (نقره جهان)، در وزن ۹۲ کیلوگرم آتسوشی ماتسوموتو (برنز جهان) ، در وزن ۹۷ کیلوگرم نائویا آکاگوما و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم نوبویوشی آراکیدا و همچنین در وزن کاتسوتوشی کانازاوا حضور دارند. تیم کشتی آزاد امید (زیر ۲۳ سال) ایران به همراه چند کشتی گیر بزرگسال نیز در گروه دو رقابت‌های جام جهانی، با کشورهای آمریکا، گرجستان و مغولستان هم‌گروه است.

captcha
تازه ها
بیشتر