فوتبال ایران / شناسه خبر: 95097 / تاریخ انتشار : 1397/12/9 20:24
|
ذوب آهن صفر- ماشین سازی صفر

قفلی که در فولاد شهر باز نشد

پنچ شنبه 8/12/97 هفته بیستم هجدهمین دوره لیگ برتر ورزشگاه فولادشهر ساعت :30/18 تماشاگر: 500 نفر
 

ذوب آهن:صفر
ماشین سازی:صفر
 

داور: سیدمهدی مرجانزاده کمکها: آرمان اسعدی ،عباس پورحیدری
اخطار: عزیز معبودی( ماشین سازی تبریز)
بازیکن برتر: علیرضا حیدری( ماشین سازی تبریز)
 

ذوب آهن: محمدرشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، محمدزبیر نیک‌نفس(71 علیرضا چراغعلی،) حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، سید محمدرضا حسینی، محمدرضا عباسی(82 رضا حبیب زاده)، کریستین اوساگوآنا(33 امیرارسلان مطهری)
سرمربی: علیرضا منصوریان
 

ماشین سازی: علیرضا حیدری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، حمیدرضا زنده‌روح، سید احمد مهدی‌زاده، عزیز معبودی، سید محمد خرم‌الحسینی(65شصادق رضانیا)، سعید مهری، مسیح زاهدی، احسان علوان‌زاده(52- احسان تاییدی)، فرید بهزادی‌کریمی و رضا خالقی‌فر
سرمربی:رضا مهاجری
 

علیرضا منصوریان بعد از شکست سنگین مقابل استقلال با تمام داشته هایش به جز مصعود ابراهیم زاده به میدان آمده بود. از آن طرف هم فرناندو دخسوس دروازه بان ماشین سازی بزرگترین غایب تیمش بود.
میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه دوم ضربه ایستگاهی نیک‌نفس از سمت چپ زمین به قصد باز کردن دروازه ماشین‌سازی را حیدری سنگربان ماشین سازی دفع کرد.

شاگردان منصوریان در دقیقه 19 باز هم خطرناک ظاهر شدند. در این لحظه ارسال فخرالدینی از سمت راست به پشت مدافعان ماشین‌سازی و ضربه سر عباسی را حیدری در اختیار گرفت. 10 دقیقه بعد باز هم سانتر دقیق فخرالدینی به مقابل تیرک دوم با ضربه سر عباسی همراه بود که توپ توسط حیدری جمع کرد.در واقع دروازه بان تیم تبریزی در این نیمه با عملکرد خوبش مانع باز شدن دروازه اش شد.مهمترین اتفاق این نیمه تعویض مهاجم خارجی میزبان بود که او هم به نشانه اعتراض به جای نشستن روی نیمکت به رختکن رفت. وزش باد شدید روی کیفیت بازی دو تیم تاثیر گذاشته بود.

در همان دقیقه اول نیمه دوم شوت پشت محوطه خالقی‌فر از پشت محوطه جریمه بعد از برخورد به مدافعان ذوب‌آهن به کرنر رفت.دقیقه 56 شوت اسثتنایی روی پای چپ وحید محمدزاده از پشت محوطه جریمه به تیرک افقی دروازه ماشین‌سازی برخورد کرد.توپ و میدان کاملا" در اختیار میهمان بود.

دقیقه 57حدادی‌فر از پشت محوطه جریمه شوت‌زنی کرد که ضربه او از کنار دروازه ماشین‌سازی به اوت رفت. دقیقه 69 بوحمدان با شوت‌زنی از فاصله 30 متری شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که ضربه او را حیدری در اختیار گرفت.در 10 دقیقه پایانی فشار حملات ذوبی ها بیشتر هم شد اما نتوانستند قفل دروازه ماشین سازی را باز کنند.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر