فوتبال ایران / شناسه خبر: 95008 / تاریخ انتشار : 1397/12/8 13:31
|
پدر مرحوم شاکر در انتظار حکم دادگاه

دردناک‌ترین حرف‌ها علیه مهدی قائدی

پدرمرحوم شاکر حرف‌های تازه‌ای علیه مهدی قائدی به زبان آورده که دردناک است. این طور که او می‌گوید قائدی بعد از آن تصادف رفتارمناسبی با پدر و مادر یکی ازنزدیک‌ترین دوستانش نداشته است.

 

مهدی قائدی، بازیکن جوان استقلال به دلیل اینکه متهم به قتل غیرعمد یکی ازدوستان نزدیکش درجریان تصادفی که سال گذشته دربوشهرداشت، شده باید تا 2هفته دیگرصبرکند تا قاضی پرونده رای نهایی را درباره او اعلام کند. ولی دم با توجه به اسنادی که دراختیاردارند، مهدی قائدی را راننده خودروی مرگ می‌دانند درحالی که بازیکن استقلال این موضوع را انکارمی‌کند.

یونس شاکر پدر مرحوم احمدرضا شاکر بعد ازبرگزاری جلسه دادگاه حرف های دردناکی درباره رفتارقائدی پس ازدرگذشت فرزندش به زبان آورده است:« جلسه دادگاه برگزار شد ولی دوستان زیر بار اینکه مهدی قائدی پشت فرمان بوده نمی‌روند. دوست مهدی قائدی شخصی است به نام حسن پور که او می‌گوید من پشت فرمان بودم. البته حرف‌های آنها متناقض است و سوالاتی را که قاضی پرونده می‌پرسد بالاخره جواب خواهد داد و حق به حقدار می‌رسد.ظاهرا تا ۲ هفته دیگر حکم نهایی صادر می‌شود. خود قائدی در دادگاه حضور نداشت و مادرش را فرستاده بود. خودش هم بود انکار می‌کرد مثل همیشه. ولی من همیشه حرفی می‌زنم که حق است. به قاضی دادگاه هم گفتم اگر قائدی پشت فرمان نبوده پس چطور پندار توفیقی معاون باشگاه استقلال به ما گفت:قائدی گور ندارد که کفن داشته باشد، او پول دیه ندارد! حتما او پشت فرمان بوده که آقای توفیقی چنین حرفی زده است.»

پدرمرحوم شاکر درادامه حرف هایش اعلام کرد که همه امیدهایش به قاضی این پرونده است:«قاضی پرونده حواسش به همه چیز هست، او گفت هر چه خدا و قانون بگوید.من بچه‌ام را از دست داده ام و آرزوهای او زیر خاک رفته است، باید حقیقت را بدانم. ناراحتی ما از این است که مهدی قائدی که اتفاقا کنار ما بزرگ شده یک همدردی با ما نکرد و تسلیت نگفت ولی در عوض رفت در رستوران دلفین در لایو اینستاگرامش خوشی‌هایش را نشان می‌داد. قائدی رفته 2 وکیل گرفته ولی ما خدا را داریم، هر چه بگویند دروغ گفته اند. دوست قائدی مرتب می‌گفت من پشت فرمان بودم نه مهدی ولی به خدا چه می‌گویند؟»

پدرشاکرکه عمیقا ازرفتارقائدی دل شکسته است و چشم به حکم نهایی دوخته حرف هایش را با این جملات پایان برد:« از قول من بنویسید به روح پسرم من مشکلی با تیم استقلال ندارم، صادقانه می‌گویم پرسپولیسی هستم ولی از یک عده می‌خواهم شما را به خدا من را رو به روی استقلال و هوادارانش قرار ندهید. من به خاطر پسرم که در استقلال بازی می کرد برای کل این تیم ارزش قائلم. برای محسن کریمی که به خانه ما آمد، برای فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان.

 برای شفر که خجالت‌زده ام کرد و در تمرین کل اعضای این تیم کنارم بودند آرزوی موفقیت می‌کنم. اگر باز هم به تهران بیایم به تمرین استقلال می‌روم ولی سوال من این است، مگر استقلال به قائدی گفته چنین خطای بزرگی کند؟ من از اینکه استقلالی‌ها کنارمان بودند تشکر می‌کنم ولی مشکل اصلی ما با قائدی است و بس.»

حرف های پدرمرحوم شاکربسیاردرناک است. حال اینکه قائدی پشت فرمان بوده یا نه قطعا برای این خانواده دوای درد نیست اما صحبت های او را که می‌شنویم به این باورمی‌رسیم که بازیکن جوان استقلال هرگزبعد ازمرگ دوست رفتارمناسبی با خانواده او نداشته است. دریغ ازیک همدردی. دریغ ازیک عذرخواهی. چرا قائدی با نزدیک ترین دوستانش چنین رفتاری می‌کند؟

10-670

captcha
تازه ها
بیشتر