فوتبال ایران / شناسه خبر: 94913 / تاریخ انتشار : 1397/12/6 18:32
|
خیلی از بازیکنان نمی‌توانند پول قراردادشان را بگیرند

نقی‌زاده: قول مدیرعامل باشگاه، به اعتصاب پایان داد

میثم نقی‌زاده درباره شکستن اعتصاب توسط بازیکنان پارس جنوبی جم می گوید:« قرار بود که بعد از بازی با نساجی قسمتی از حق و حقوق ما پرداخت شود که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. در نهایت آقای رضاییان (مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم) در صحبتی که با بازیکنان داشت، قول داد که باشگاه تا قبل از عید حق و حقوق ما را پرداخت خواهد کرد تا کسی دست خالی به خانه نرود. ما هم امیدواریم که این مشکلات برطرف شود.»

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم حرفهایش را اینطور ادامه می دهد:« در حال حاضر شرایط اقتصادی در کشور طوری است که اکثر تیم‌ها مشکل مالی دارند و در لیگ برتر هم به غیر از چهار پنج تیم بقیه تیم‌ها با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند. متأسفانه در ایران نام فوتبالیست‌ها بد در رفته است که درآمد زیادی دارند در صورتی که برای خیلی‌ها این‌طور نیست. خیلی از بازیکنان در طول فصل نمی‌توانند مبلغ قراردادی را که امضا کرده‌اند، دریافت کنند.»

او اشاره ای  به شرایط پارس جنوبی جم در لیگ امسال و هدف‌گذاری این تیم برای پایان فصل دارد:« ما فصل گذشته در رده پنجم قرار گرفتیم و در این دو سال همیشه هدف‌مان این بوده است که فوتبال باکیفیتی را به نمایش بگذاریم. امسال هم دنبال این هستیم که جایگاه مناسبی را به دست بیاوریم، این در حالی است که تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و سپاهان هزینه زیادی انجام داده‌اند و پدیده هم شرایط خوبی در جدول دارد. امیدوارم در پایان لیگ یک رتبه خوب را به دست بیاوریم.»

280-9

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر