فوتبال ایران / شناسه خبر: 94852 / تاریخ انتشار : 1397/12/5 19:02
|
در زمین خودمان داور از تماشاگر می‌ترسد

دایی: من در هیچ جلسه‌ای برنامه لیگ را تایید نکردم

علی دایی سرمربی سایپا در باره تساوی مقابل تراکتورسازی می گوید:« فکر کنم این بازی مستحق پیروزی بودیم. در نیمه اول فوتبال خوبی نسبت به تراکتور بازی کردیم و در نیمه دوم هم این طور بود. اگر شما نگاه کنید موقعیتی به تراکتور ندادیم. بچه های ما خیلی با غیرت و برنامه بازی کردند. کارهایی که تئوری گفته بودیم را انجام دادند. خدا را شکر به نحو احسن بازی کردند. اگر داور یک مقدار مهربان، مهربان که نه اگر یک مقدار حق را می گرفت ما برنده بازی بودیم.»

دایی با انتقاد از عملکرد داور مسابقه اینطور توضیح می دهد:« دقیقه آخر بازیکن حریف دست گذاشت و داور به خوبی صحنه را می‌دید. در زمین خودمان هم باید داور از تماشاچی بترسد. متوجه نمی‌شوم این همه نیروی انتظامی حضور دارد چرا داور باید بترسد؟ سوگیتا توپ را با دست گرفت و چرخید اما داور خطای بازیکن ما را اعلام کرد. این نحوه داوری را نمی‌فهمم. توپ معین عباسیان به دست مدافع تراکتورسازی که کاملا باز بود خورد. داور عین آب خوردن به نفع تراکتور سوت زد. بچه‌های ما را زدند اما انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. بازی با داماش گل سالم ما را معلوم نیست چی گرفت. پنالتی را نمی‌گیرند. یک سال زحمت ما را هدر می‌دهند. تیمی که این همه گرفتاری دارد و ۴ روز تمرین نکرده است باید این طور داوری کنند؟»

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد صحبت‌های فتاحی که برنامه لیگ با مربیان هماهنگ شده، معتقد است:« ‌من به عنوان سرمربی سایپا به هیچ عنوان در آن جلسه کذایی که او می‌گوید حضور نداشتم و برنامه‌ای را تائید نکردم. اگر هم دعوت شده بودم باشگاه باید به من می‌گفت در حالی که فتاحی مصاحبه کرده و گفته تمام مربیان بوده‌اند. پنجم اسفند با تراکتور بازی کردیم و نهم  باید پارس جم بازی کنیم. در حالی که آنها چهارشنبه بازی کرده‌اند و مدت بیشتری برای استراحت و تمرین در اختیار داشتند. بازی بعدی ما شانزدهم با فولاد است. حداقل بازی ما را دهم می‌انداختند و یک روز بیشتر فرصت داشته باشیم. چرا بازی با پیکان را به جای بیستم در بیست و یکم برگزار نمی‌کنند.»

او با بیان اینکه فتاحی را دوست دارم اما کارش اشتباه است، می گوید:« این از داوری و این هم از برنامه‌ریزی. من که در آن جلسه نبودم، شفر و برانکو هم که می‌گویند نبودند. پس کدام مربیان در آن جلسه حضور داشتند.»

2

 

captcha
تازه ها
بیشتر