فوتبال ایران / شناسه خبر: 94848 / تاریخ انتشار : 1397/12/5 19:01
|

یکشنبه 5/11/97، هفته نوزدهم هجدهمین دوره لیگ برتر جام خلیج فارس، ورزشگاه شهدای شهر قدس، ساعت 1600، تماشاگر:5 هزار نفر

سایپا صفر

تراکتورسازی صفر

داور: وحید کاظمی، کمک‌ها: سعید قاسمی و محمد عطایی

اخطار: آرمان رمضانی، ساموئل سارفو(سایپا) و اشکان دژاگه (تراکتورسازی)

سایپا

حامد فلاح‌زاده، ساموئل سارفو، رضا علیاری، محمد سلطانی‌مهر، امید خالدی، رضا اسدی، علی دشتی، معین عباسیان، آرش رضاوند، محمدرضا سلیمانی(25 پیمان میری)(72 رضا جعفری) و آرمان رمضانی

سرمربی : علی دایی

تراکتورسازی

محسن فروزان، محمد طیبی(63 علی عبدالله زاده)، ایمان سلیمی، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان حاج‌صفی، اکبر ایمانی، مهدی مهدی‌پور، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، مسعود شجاعی وآنتونی استوکس(70 ساسان انصاری)

سرمربی: جورج لیکنز

سایپا در حالی میزبان تیم با انگیزه تبریزی ها بود که این روزها اوضاع خوبی نداشته و ندارد. شاگردان علی دایی بعداز ناکامی چند هفته ای در لیگ برتر، حضور در لیگ قهرمانان آسیا را هم از دست دادند و البته مشکلات مالی نیز گریبان گیر این تیم است. شاگردان دایی با این شرایط بد روبروی تیمی قرار گرفتند که اوضاع خوبی دارد و توانسته نتایج خوبی کسب کند. شاگردان لیکنز در مقابل با اوضاع متفاوتی پا به میدان مسابقه گذاشتند آنها نتایج خوبی گرفتند و البته برعکس همه ساله با کمترین حاشیه به کارشان ادامه میدهند. بازی با سوت کاظمی شروع شد اما آنطور که انتظار می رفت پیش نرفت در حالی که هواداران تراکتورسازی منتظر نمایش خوب تیمشان بودند و البته دایی در فکر پایان دادن ناکامی هایش بود، نیمه اول بازی با کمترین حملات روی دروازه به پایان رسید و موقعیت های جدی روی دروازه ها ایجاد نشد. با شروع نیمه دوم تراکتوری ها تلاش کردند از با نزدیک شدن به دروازه حریف، به گل برتری دست پیدا کنند. هر چند شاگردان لیکنز خیلی تلاش کردند خود را به دروازه حریف برسانند  اما در این کار موفق نشدند و نیمه دوم بازی هم مثل نیمه اول با کمترین موقعیت ها به پایان رسید و تساوی بی فایده ای برای دو تیم به دست آمد.

2

 

captcha
تازه ها
بیشتر