ورزش ایران / شناسه خبر: 94769 / تاریخ انتشار : 1397/12/4 16:35
|

ثبت نام انوشیروانی و مقامی برای انتخابات فدراسیون وزنه برداری

ثبت نام از کاندیداهای انتخابات فدراسیون وزنه برداری به روزهای پایانی خود رسیده و هر روز هم این انتخابات با حضور برخی از چهره های شاخص این ورزش، جذاب تر می شود.

ثبت نام از کاندیداها برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه برداری هشتمین روز خود را هم پشت سر گذاشت و البته در پایان روز هشتم با ثبت نام دو نفر از کاندیداها تعداد علاقه مندان برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه برداری به عدد 7 رسید. در   هشتمین روز از ثبت نام کاندیداها برای انتخابات فدراسیون وزنه برداری، سجاد انوشیروانی سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری و حسین مقامی دبیر سابق فدراسیون هم به جمع کاندیداها اضافه شدند.

این دو نفر در ابتدای حضور علی مرادی در فدراسیون وزنه برداری از دوستان نزدیکش بودند. در ابتدای کار هم حسین مقامی به عنوان دبیر فدراسیون انتخاب شد و سجاد انوشیروانی هم به عنوان سرمربی تیم ملی وزنه برداری کارش را شروع کرد اما بعد از مدتی هر دو نفر به دلیل اختلاف نظر با علی مرادی از فدراسیون جدا شدند.

انتخابات فدراسیون وزنه برداری هم می‌تواند یکی از جذاب‌ترین انتخابات فدراسیون‌ها باشد که اوایل سال آینده برگزار می‌شود. رقابت علی مرادی با حسین مقامی و حسین رضازاده و همچنین کوروش باقری و سجادانوشیروانی می‌تواند این انتخابات را به رقابت سخت و دشوار تبدیل کند. البته هنوز علی مرادی برای انتخابات ثبت نام نکرده‌ است.

اسامی کاندیداهایی که تاکنون حسین رضازاده، کوروش باقری، سجاد انوشیروانی، حسین مقامی، محمدرضا آخوندی، عبدالکریم پورکیان و نصرت اله عابدینی نفراتی بودند که تاکنون برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده‌اند.

5

captcha
تازه ها
بیشتر