ورزش ایران / شناسه خبر: 94762 / تاریخ انتشار : 1397/12/4 15:50
|

برکناری مدیر روابط بین‌الملل فدراسیون جودو

فدراسیون جودو بعد از جنجالی شدن نامه ارسالی به فدراسوین جهانی برای معرفی ناظر به دنبال پیدا کردن فردی است که این نامه را ارسال کرده است.

مسئولان فدراسیون جودو بدنبال فردی هستند که اقدام به مکاتبه با رئیس فدراسیون جهانی جودو و درخواست برای اعزام ناظر خارجی در انتخابات این فدراسیون کرده است.

بعد از جنجالی که نامه به فدراسیون جهانی جودو برای معرفی ناظر به پا کرد، حالا مسولان فدراسیون جودو به دنبال پیدا کردن فردی هستند که برای فدراسیون جهانی نامه نوشته است. تلاش‌های فدراسیون جودو در این مدت جواب نداده است.

نکته جالب توجه در این میان این است که عمادی سرپرست فدراسیون جودو در جریان ارسال این نامه از سوی فدراسیون جودو نیست و طبق شنیده‌ها ایمیل ارسالی از سوی فدراسیون نیز توسط برخی افراد پاک شده تا ردی سابقه این نامه بر جای نماند!

مسئولان فدراسیون جودو به دنبال این هستند که ارسال کننده نامه به فدراسیون جهانی و درخواست کننده برای حضور ناظر در انتخابات را پیدا کنند تا این معمای پیچیده در آستانه انتخابات حل شود و جودوی ایران بیش از پیش به حاشیه نرود. براساس اخبار منتشر شده از سوی برخی از خبرگزاری‌ها ، در همینر ابطه مسئول امور بین‌الملل فدراسیون جودو برکنار شده است. یکی از مسؤولان فدراسیون جودو نیز این اخراج را تأیید کرد.

5 ص

captcha
تازه ها
بیشتر