فوتبال ایران / شناسه خبر: 94738 / تاریخ انتشار : 1397/12/3 18:24
|

فرکی: روی سه بازیکن میانی ماشین‌ حساب کرده بودیم

حسین فرکی، سرمربی پیکان بعد از پیروزی مقابل ماشین‌سازی می‌گوید: «روی سه بازیکنان میانی ماشین‌سازی حساب ویژه‌ای کرده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم و بازیکنان کلیدی این تیم رامهار کردیم.»

فرکی: روی سه بازیکن میانی ماشین حساب کرده بودیم

حسین فرکی، سرمربی پیکان  بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری از روز سختی می‌گوید که تیمش پشت سر گذاشته است: «گفته بودم پیکان توانایی زیادی دارد اما با شرایطی که برایش پیش آمده دچار مشکل شده است. هنوز هم اعتقاد دارم که خیلی کار داریم و باید این شرایط را تغییر بدهیم.»

فرکی همچنین توضیح می‌دهد: «ما مقابل ماشین سازی در شرایط متفاوت روحی بودیم. زمان خوبی گل زدیم و بین نیمه هم مواردی را به تیم انتقال دادیم. نیمه اول برتر بودیم و سه امتیاز را گرفتیم و در نیمه دوم سه امتیاز بازی را حفظ کردیم و در نیمه دوم با تعصب و با غیرت بازی کردیم. مشخص بود که ماشین سازی رو به بازی احساسی می آورد که مقابل این بازی احساسی را گرفتیم. یک پنالتی در ثانیه های آخر برای حریف به دست آمد که مهدی امینی دروازه بان ما خیلی خوب عمل کرد و پنالتی خیلی سخت کاپیتان ماشین سازی را مهار کند. نقطه اوج بازی همین پنالتی بود که حریف از دست داد و در شرایط حساس و خارج از خانه ۳ امتیاز گرفتیم که انگیزه و روحیه ما را بیشتر می کند.»

سرمربی پیکان در مورد مهار هافبک های ماشین سازی تأکید می‌کند: «اشاره درستی کردید روی سه بازیکنان میانی ماشین‌سازی حساب ویژه‌ای کرده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم و بازیکنان کلیدی این تیم رامهار کردیم البته همه بازیکنان این تیم خوب هستند و نقطه مهم این تیم میانه زمین بود. وقتی هافبک‌های این تیم را از کار انداختیم به گل رسیدیم.»

 

2 - 200

 

captcha
تازه ها
بیشتر