فوتبال ایران / شناسه خبر: 94734 / تاریخ انتشار : 1397/12/3 18:15
|

مهاجری: انگیزه پیکان بهتر از ما بود نه فوتبالش

رضا مهاجری، سرمربی ماشین‌سازی درباره شکست تیمش در خانه مقابل پیکان می‌گوید: «گر امروز نشد انگیزه پیکان بهتر از ما بود نه فوتبالش اما بالاخره باید اشکال کارمان را در بیاوریم ابتدای نیم فصل دوم هستیم.»

مهاجری: انگیزه پیکان بهتر از ما بود نه فوتبالش

رضا مهاجری، سرمربی ماشین‌سازی تبریز، بعد از شکست یک بر صفر مقابل پیکان بابت از دست رفتن هر سه امتیاز ارزشمند این بازی، ناراحت است. او در نشست خبری بعد از بازی می‌گوید: «بدترین جای ممکن فرصت را از دست دادیم و فرصت سوزی بزرگی کردیم و می‌دانستیم امتیاز این بازی چقدر می‌تواند برای ما مهم باشد. شرایط پیکان و انگیزه حریف روی کار ما تاثیر گذاشت.»

چرا ماشین‌سازی، آن تیم همیشگی نبود؟ مهاجری به این سوال این‌طور پاسخ می‌دهد: «در نیمه دوم بازی احساسی انجام دادیم و رو به بازی مستقیم آوردیم که بازیکنان ما به دلیل نداشتن تمرکز و ساده انگاشتن بازی باعث شد که همان ماشین سازی همیشگی نباشیم. اما در روز بدمان هم می توانستیم بازنده نباشیم. احمد زنده روح، فرید بهزاد کریمی و موقعیت های گلی داشتیم و پنالتی دقیقه ۹۵ هم از دست رفت و جذابیت فوتبال فعلا روی دیگرش را به ما نشان می دهد و افسوس برای ما باقی گذاشت و باید تلاش کنیم. اگر امروز نشد انگیزه پیکان بهتر از ما بود نه فوتبالش اما بالاخره باید اشکال کارمان را در بیاوریم ابتدای نیم فصل دوم هستیم.»

سرمربی ماشین‌سازی تأکید می‌کند: «ضعف هایی هم داریم و خیلی تیم ها در روزهای بدشان هم پیروز می شوند زیرا از موقعیت های گلزنی خودشان استفاده می کنند. حس خوبی که دخسوس به ما داد و دقیقه ۹۵ آمد و یک پنالتی گرفت. باختن در ذات فوتبال است اما چگونگی باختن مهم است ناراحتی من این است که نه خوب بودیم و نه تمام توان مان را گذاشتیم. باید با همه وجود بازی می کردیم حداقل امتیاز حق بازیکنان ما بود.»

او در مورد اینکه بازیکنانش مغرور بودند، می‌گوید: « مغرور نبودیم بازیکنان ما سهل گرفتند بازی را میل به پیروزی باید داشته باشیم. میل بچه ها بود. پیکان با میل بیشتری آمد وقتی میل ما کمتر باشد بازنده می شویم می شود اسمش را غرور و انگیزه یا هرچیز دیگری بگذارید. ما لیگ را خوب شروع کردیم اما بدترین جای ممکن ترمز تیم ما کشیده شد.»

مهاجری در مورد محسن یوسفی تأکید می‌کند: «محسن مصدومیت سختی را گذارنده است. او می تواند به ما خیلی کمک کند اما وقتی به آمادگی کامل برسد. محسن در این بازی کمتر می توانست به ما کمک کند زیرا ۴-۵ هفته از شرایط مسابقه دور بود.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر