فوتبال ایران / شناسه خبر: 94728 / تاریخ انتشار : 1397/12/3 17:58
|

ماشین‌سازی صفر - پیکان یک / طلسم گلزنی تیم فرکی شکست

ماشین‌سازی در خانه نتوانست از بازی با پیکان امتیازی کسب کند. حتی در شرایطی که یک فرصت پنالتی هم در اختیار داشت.

ماشین سازی صفر - پیکان 1 / طلسم گلزنی تیم فرکی شکست

جمعه 3/12/97، هفته نوزدهم هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر، ساعت: 15:30، ورزشگاه بنیان دیزل، تماشاگر:

ماشین‌سازی: صفر

پیکان: یک                        گل: سعید واسعی(44)

داور: شاهو اصلانی             کمک ها: محمدرضا مدیرروستا، محمدعلی پورمتقی.

اخطار: آرمان قاسمی(پیکان)، فرناندو ده‌خسوس(ماشین‌سازی)

بازیکن برتر: مهدی امینی(پیکان)

ترکیب ماشین سازی:

فرناندو ده‌خسوس، عزیز معبودی، سعید مهری(46 - سالاروند)، رضا خالقی‌فر، احسان علوان‌زاده (74 – صادق رضانیا)، احمد زنده‌روح، فرید بهزادی‌کریمی(57- محمد خرم‌الحسینی)، محمد اهل‌شاخه، احسان تاییدی، احمد مهدی‌زاده، محمد حسین کنعانی‌زادگان.

سرمربی: محمدرضا مهاجری

 

ترکیب تیم پیکان :

مهدی امینی، سید مهران موسوی، مهدی مومنی(64- مگنو باتیستا)، ماهانی رحمانی(۸۷- سامان نریمان‌جهان)، محمد قاضی، مارکو ووکسویچ، آرمان قاسمی، حجت حق‌وردی، شاهین ثاقبی(۷۹- فراز امامعلی)، سعید واسعی، امیرحسین کریمی.

سرمربی: حسین فرکی

 

شرح بازی: نزدیکی دو تیم ماشین‌سازی و پیکان در جدول رده‌بندی و انتظاراتی که از نتیجه‌گیری دو تیم می‌رفت، این مسابقه را به یک بازی 6 امتیازی تبدیل کرده بود. این سومین بازی حسین فرکی در پیکان بود و پیروزی برای سرمربی جدید این تیم اهمیت زیادی داشت. از طرفی ماشین‌سازی هم در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده و می‌خواست به روند خوبش در نیم فصل دوم ادامه دهد.

اتفاقاً بازی با حملات ماشین‌سازی روی دروازه پیکان هم شروع شد و گرچه ماشین‌سازان آنچنان کوبنده بازی را شروع نکردند اما معدود حملات بازی هم از آن شاگردان مهاجری بود. برخلاف روند بازی اما در دقیقه 44 سانتر دیدنی از روی نقطه کرنر پس از عبور از دو بازیکن پیکان و ماشین سازی، روی پای سعید واسعی فرود آمد و او مقابل دروازه موفق شد دروازه تیم ماشین سازی را باز کند. تا بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پیکان به پایان برسد.

در نیمه دوم ماشین‌سازان تلاش زیادی کردند تا گل خورده را جبران کنند اما درخشش امینی، دروازه‌بان پیکان مانع از این اتفاق شد. آن‌ها حتی نتوانستند از فرصت پنالتی برای گلزنی استفاده کنند. در دقیقه ۹۴ بازی، فرناندو ده خسوس برای استفاده‌ از ضربه کرنر جلو رفت و ضربه نصفه و نیمه او به دست دفاع پیکان خورد و باعث شد تا داور پنالتی بگیرد. پس از آن گلر ماشین سازی با خوشحالی بسیار زیاد به سمت کادر فنی رفت و همچنین به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت. او منتظر گل شدن توپ توسط خالقی فر بود اما ضربه پنالتی این بازیکن را امینی به کرنر فرستاد. در ضربه کرنر نیز ده خسوس جلو آمد اما این بار نتوانست ثمربخش باشد.

 

2 – 500

 

captcha
تازه ها
بیشتر