ورزش ایران / شناسه خبر: 94695 / تاریخ انتشار : 1397/12/3 15:41
|

نماینده مازندران، قهرمان لیگ کشتی کلاسیک بانوان شد

تیم مشاور املاک قهرمانان نور استان مازندران قهرمان رقابت‌های لیگ کشتی کلاسیک بانوان کشور شد.

تیم مشاور املاک قهرمانان نور استان مازندران قهرمان رقابت‌های لیگ کشتی کلاسیک بانوان کشور شد. فصل چهارم و پایانی رقابت‌های لیگ کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور جمعه در محل خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم مشاور املاک قهرمانان نور مازندران به مقام قهرمانی رسید.

بر اساس دستورالعمل برگزاری مسابقات، تیم قهرمان چهار فصل باشگاهی خواهد بود که بیشترین امتیاز را در چهار دوره (فصل) برگزاری این رقابت‌ها به دست آورد و بدین ترتیب تیم مشاور املاک قهرمانان نور استان مازندران با کسب ۳۳۳ امتیاز در چهار فصل برگزار شده به عنوان قهرمانی لیگ کشتی کلاسیک بانوان در سال ۱۳۹۷ رسید. پس از تیم نور تیم‌های مجتمع ورزشی حمید سوریان تهران و شهرما مشهد به ترتیب با ۲۴۹ و ۲۲۷ امتیاز عنوان‌های دوم و سوم را از آن خود کردند. تیم فرزند اورامانات کرمانشان نیز چهارم شد.

در فصل نخست این مسابقات تیم‌های کافه کاله نور، باغچه مینو و شرکت عمران گلبهار به عنوان‌های اول تا سوم رسیدند، در فصل دوم تیم‌های مشاور املاک قهرمانان نور، شهرما شهرداری مشهد و مجتمع ورزشی حمید سوریان به ترتیب اول تا سوم شدند و در فصل سوم نیز تیم‌های مشاور املاک قهرمانان نور، مجله دنیای کشتی و مجتمع ورزشی حمید سوریان به ترتیب عنوان‌های نخست تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین زهرا دارابی از تیم اورامانات کرمانشاه با کسب ۶۱ امتیاز به عنوان فنی‌ترین کشتی گیر این رقابت‌ها معرفی شد و سپیده بابایی و سحر غنی زاده به ترتیب با ۵۹ و ۴۹ امتیاز از تیم نور عنوان‌های دوم و سوم فنی‌ترین کشتی گیر را به دست آوردند.

4/530

captcha
تازه ها
بیشتر