ورزش ایران / شناسه خبر: 94685 / تاریخ انتشار : 1397/12/3 15:17
|

محک کاندیداهای کشتی در حضور روسای هیات ها

تاکید بر ارایه برنامه از سوی کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی به تمامی اعضاء مجمع پس از انجام ثبت نام و تایید صلاحیت‌ها، مهمترین محور جلسه روسای هیات‌های کشتی سراسر کشور بود.

برگزاری سمینار رؤسای هیأت‌های کشتی از زمان ریاست رسول خادم و به منظور همفکری با هیأت‌ها و تصمیم گیری جمعی شکل گرفت که ارائه گزارش عملکرد سه ماهه فعالیت‌های فدراسیون کشتی و تصویب تقویم فنی تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی در سال ۹۸ از جمله موارد مطرح و تصویب شده در جلسه بود. درباره اینکه در این نشست چه گذشت، گزارش مفصلی نوشتیم اما یک نکته دیگر وجود دارد که ممکن است در روزهای آینده و منتهی به انتخابات کشتی، زمینه ساز تصمیمی شود.

در این جلسه اعضا بعد از ارائه چند پیشنهاد در مورد چگونگی انتخاب فرد واجد شرایط برای ریاست فدراسیون کشتی اعلام کردند زمان ده دقیقه در مجمع برای شنیدن برنامه کاندیداها کافی نیست و آنها پس از پایان روند ثبت نام و تأیید صلاحیت‌ها از سوی وزارت ورزش و جوانان در یک زمان مناسب پیش از مجمع از کاندیداهای حائز شرایط دعوت می‌کنند تا در حضور تمامی اعضا هرکدام برنامه‌های خود را ارائه کنند و به سوالات اعضا پاسخ دهند.

در ارتباط با اینکه این پیشنهاد اجرا می شود یا خیر، هنوز چیزی مشخص نیست اما اگر قرار باشد این برنامه اجرا شود و همه کاندیداها در حضور هم صحبت کنند، چیزی شبیه مناظره شکل می گیرد که تقریبا در ورزش ایران بی سابقه است. 

4/250

captcha
تازه ها
بیشتر