فوتبال ایران / شناسه خبر: 94645 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 18:19
|

چهارشنبه 1/12/97، هفته نوزدهم هجدهمین دوره لیگ برتر

ورزشگاه: آزادی تهران

ساعت: 18:30

تماشاگر: 16 هزار نفر

استقلال یک

گل: میرهادی میرجوان (11- گل به خودی)، آیاندا پاتوسی (38)

پارس جنوبی جم صفر

داور: حسن اکرمی

کمک‌ها: بابک داوری، اسد حاج‌محمدی

اخطار: روزبه چشمی، پژمان منتظری، وریا غفوری، ایسما گنزالوس (استقلال)

بازیکن برتر: آیاندا پاتوسی (استقلال)

استقلال: مهدی رحمتی، وریا غفوری، پژمان منتظری، محمد دانشگر، امید نورافکن، فرشید باقری، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی، آیاندا پاتوسی (76- داریوش شجاعیان)، گادوین منشا (86- ایسما گنزالوس)، اللهیار صیادمنش (88- مرتضی تبریزی)

سرمربی: وینفرد شفر

پارس جنوبی جم: رحمان احمدی، شهرام گودرزی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، سعید محمدفرد، حسین پورامینی، میثم نقی‌زاده،‌ مجید علیاری، محمد نوری (76- ابراهیم صالحی)، کیوان امرایی (59- فرزاد حاتمی)، عماد میرجوان (50- روح‌الله سیف‌اللهی)

سرمربی: مهدی تارتار

دقیقه 8: شوت محکم و از راه دور وریا غفوری از سمت راست، از بالای دروازه رحمان احمدی با فاصله زیادی به بیرون رفت.

 

دقیقه 11: ارسال کرنر از سمت راست توسط پاتوسی در محوطه جریمه به زانوی میرهادی میرجوان بازیکن شماره 9 پارس جنوبی خورد و وارد دروازه استقلال شد تا یک گل به خودی رقم بخورد.

 

دقیقه 24: خطای روزبه چشمی پشت محوطه جریمه روی شهرام گودرزی باعث شد داور اعلام خطا کند که محمد نوری پشت ضربه ایستگاهی رفت و آن را به خوبی زد اما توپ با کمی اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

 

دقیقه 28: ارسال خوب اللهیار صیادمنش به محوطه جریمه پارس جنوبی به پاتوسی رسید که ضربه سر او اگرچه خطرناک بود اما در دستان رحمان احمدی جای گرفت.

 

دقیقه 32: خطای مجتبی لطفی روی اللهیار صیادمنش در سمت راست محوطه جریمه پارس جنوبی جم، باعث شد داور اعلام پنالتی کند. البته این پنالتی جنجال‌های زیادی به دنبال داشت و پارسی‌ها معتقد بودند خطای پنالتی صورت نگرفت اما در نهایت داور پنالتی را تایید کرد که وریا غفوری پشت توپ رفت و آن را به خوبی زد اما رحمان احمدی به خوبی آن را با دست مخالف به کرنر فرستاد.

 

دقیقه 33: کرنر ارسالی از سمت راست توسط پاتوسی بار دیگر به محوطه جریمه رفت که این بار توسط مدافعان پارس جنوبی باز هم به کرنر رفت. کرنر دوم هم توسط مدافعان پارس دفع شد اما توپ بعد از یک رفت و برگشت، در موقعیت تک به تک به سهرابیان رسید که ضربه او را رحمان احمدی به زیبایی دفع کرد.

 

دقیقه 37: ارسال وریا غفوری در محوطه جریمه به فرشید اسماعیلی رسید که توپ او را سعید محمدفرد به بیرون زد. در این لحظه استقلالی‌ها اعتقاد به پنالتی داشتند اما داور دستور به کرنر داد.

 

دقیقه 38: کرنر از سمت راست نصیب استقلال شد که این بار هم پاتوسی پشت توپ رفت و با وریا غفوری کوتاه کار کرد که پاس به عقب مدافع راست استقلال را پاتوسی با ضربه پای چپ درون دروازه پارس جنوبی جم جای داد.

 

دقیقه 1+45: پرتاب اوت دستی از سمت راست توسط سعید محمدفرد در محوطه جریمه به مجید علی‌یاری رسید که ضربه سر او با اختلاف کمی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

 

دقیقه 48: شوت زمینی و پای چپ پاتوسی از پشت محوطه جریمه در اختیار احمدی قرار گرفت.

 

دقیقه 57: پاس آیاندا پاتوسی به منشا رسید که شوت زاویه بسته گادوین منشا از سمت چپ، به خوبی زده شد اما رحمان احمدی توپ را به خوبی با پا دفع کرد.

 

دقیقه 58: شوت محکم سیف‌اللهی را مهدی رحمتی بدون دردسر مهار کرد.

 

دقیقه 60: ارسال بلند از سمت راست زمین در محوطه جریمه استقلال به حامد نورمحمدی رسید که ضربه سر او را مهدی رحمتیدر اختیار گرفت.

 

دقیقه 73: شوت روح‌الله سیف‌اللهی را مهدی رحمتی به سختی دفع کرد که در برگشت توپ در موقعیتی تک به تک به محمد نوری رسید اما او قدر این موقعیت را ندانست و به بدترین شکل توپ را زد که توپ بعد از برخورد به زمین به آرامی در اختیار رحمتی قرار گرفت.

 

دقیقه 74: شوت پای چپ فرزاد حاتمی از پشت محوطه جریمه توسط مهدی رحمتی در دو مرحله دفع شد.

 

دقیقه 74: توپ ارسالی از جناح چپ زمین و ضربه سر محمد نوری را رحمتی در اختیار گرفت.

 

دقیقه 75: پاس پاتوسی و فرار خوب گادوین منشا باعث شد این بازیکن در موقعیتی تک به تک با رحمان احمدی قرار بگیرد که دروازه‌بان پارس جنوبی با واکنشی به موقع توپ را دفع کرد.

 

دقیقه 79: روی ارسال بلندی که به محوطه جریمه پارس رسید، ابراهیم صالحی بالاتر از دیگر بازیکنان دروازه استقلال را با یک ضربه سر باز کرد اما در حالی که او و هم‌تیمی‌هایش شادی کردند داور گل را آفساید و مردود اعلام کرد.

 

دقیقه 85: پاس روح‌الله سیف‌اللهی در محوطه جریمه به حسین پورامینی رسید که ضربه او بعد از برخورد به سر مدافع استقلال در موقعیتی خطرناکی راهی کرنر شد.

 

دقیقه 87: پاتوسی در موقعیت تک به تک با رحمان احمدی قرار گرفت که ضربه زاویه بسته او را رحمان احمدی به خوب در اختیار گرفت.

 

دقیقه 88: پاس بلند و تماشایی صیادمنش از زمین خودی به پشت مدافعان پارس جنوبی، فرصت خوبی برای گلزنی ایسما گنزالوس به وجود آورد ولی شوت روی پای او را احمدی دفع کرد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر