فوتبال ایران / شناسه خبر: 94639 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 17:29
|

بسته خبری پرسپولیس / لیگ قهرمانان با داورانی از سریلانکا، کره و ژاپن

کنفدراسیون فوتبال آسیا داوران بازی‌های رفت پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را معرفی کرد.

 

گلایه بیرانوند از زمین تمرین

دروازه‌بان پرسپولیس از وضعیت زمین تمرینی این تیم ناراضی است و نارضایتی خود را را به گوش سرپرست جدید رساند. علیرضا بیرانوند در پایان تمرین امروز با محسن خلیلی صحبت و از وضعیت زمین تمرینی پرسپولیس گله کرد. این دروازه‌بان ملی‌پوش می‌گفت در این شرایط، کار برای بازیکنان سخت شده است.

 

پرسپولیس – پاختاکور با داور سریلانکایی

نخستین دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ آسیا را داوری از کشور سریلانکا قضاوت خواهد کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا «هتیک نامگه پریرا» از کشور سریلانکا را به عنوان داور این بازی انتخاب کرده است. همچنین دومین دیدار پرسپولیس مقابل السد در دوحه خواهد بود که «کیم دونگ جین» از کره‌جنوبی قضاوت آن را بر عهده خواهد داشت و هیروکی کیمورا از ژاپن هم به عنوان داور بازی رفت پرسپولیس و الاهلی عربستان معرفی شده است.

 

بازگشت برانکو به تمرین

پرسپولیس تمرین چهارشنبه را از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی و در حضور سرمربی برگزار کرد. برانکو که برای تماشای دیدار پاختاکور و النصر به امارات رفته بود، بامداد امروز به تهران بازگشت و ترمین را زیر نظر گرفت. بازیکنان ابتدا در سالن حضور یافتند و زیر نظر مارکو به گرم کردن بدن‌ها پرداخته و با انجام حرکات کششی و نرمشی آماده برنامه‌های کادر فنی شدند. سپس وارد زمین چمن شدند و در چهار گروه به پاسکاری پرداختند. ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه بخش بعدی تمرین بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد. برنامه‌های تاکتیکی و تیمی برای بازی با نفت مسجدسلیمان در دستور کار بازیکنان قرار گرفت و بعضی از بازیکنان پس از اتمام تمرین در زمین ماندند و به زدن ضربات ایستگاهی پرداختند.

 

سوت بازی با نفت در دست زرگر

بازی روز شنبه‌ی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان را حسین زرگر قضاوت خواهد کرد. در این بازی که ساعت 16 روز شنبه در ورزشگاه بهنام محمدی شهر مسجدسلیمان برگزار می‌شود، سعید علی‌نژادیان و جواد مداح کمک‌های اول و دوم زرگر خواهند بود، محمدرضا اکبریان و کوپال ناظمی نقش داوران پشت دروازه را ایفا می‌کنند، داور چهارم هم قهرمان نجفی است و ناظر، فریدون اصفهانیان.

 

11 – 390

 

captcha
تازه ها
بیشتر