فوتبال ایران / شناسه خبر: 94632 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 16:54
|

معضل لباس دروازه‌بانی در پرسپولیس / بیرانوند با سه برند مختلف

برخلاف رادوشویچ و درویش‌وند، بیرانوند مدتهاست در تمرینات و مسابقات از لباس‌هایی با برند مجید استفاده می‌کند که نمی‌دانیم بخاطر نارضایتی از لباس‌های لی‌نینگ است یا با برند مجید قراردادی شخصی بسته.

مسئله مهمی که باشگاه‌ها در مورد همکاری با برندهای تامین‌کننده لباس در نظر می‌گیرند، تامین انواع لباس‌ها در طول فصل است که باید سر وقت و به اندازه کافی در دسترش باشد. بطوری که بازیکنان در فصل گرم و سرد انواع تی‌شرت‌های هتلی، گرمکن، اوور زمستانی، بلوز گرم تمرینی، کلاه، دستکش و ... را به موقع تحویل بگیرند.

با این حال مشخص است که برند لی‌نینیگ نتوانسته پرسپولیس را تامین کند. شاید عجیب باشد که بازیکنان پرسپولیس در میانه فصل زمستان و در حالی که هوای تهران بیش از چهار ماه است وارد فصل سرد شده، هنوز لباس آستین‌بلند ندارند و مجبورند با پوشیدن استرچ‌های قرمز رنگ زیر لباس‌های آستین‌کوتاه‌شان بازی کنند تا سرما نخورند.

همچنین یک ماه مانده به بهار، خبری از کلاه و دستکش این برند در تمرینات و مسابقات نیست و بازیکنان از دستکش و کلاه‌های زمستانی مختلف استفاده می‌کنند که شکل خوبی ندارد و حرفه‌ای هم نیست.

چشمگیرتر از آن اما معضل لباس دروازه‌بانی است. برخلاف رادوشویچ و درویش‌وند، علیرضا بیرانوند مدتهاست در تمرینات و مسابقات از لباس‌هایی با برند مجید استفاده می‌کند که نمی‌دانیم بخاطر نارضایتی از لباس‌های لی‌نینگ است یا با برند مجید قراردادی شخصی بسته.

هر چند بیرانوند در بازی با پدیده بعد از مدت‌ها از لباس لی‌نینیگ استفاده کرد اما جالب است که این برند چینی بلوز زمستانی مخصوص دروازه‌بانی هم به پرسپولیس نداده و بیرانوند و رادوشویچ موقع گرم کردن قبل از دیدار مقابل پدیده از لباس‌های زمستانی برند ایرانی یوسف با لوگوی پرسپولیس استفاده کردند. بیرانوند با همین لباس در ریکاوری روز سه‌شنبه حاضر شد و تا اینجای فصل، با لباس‌های سه برند در تمرینات و مسابقات شرکت کرده است.

 

11 – 350

 

captcha
تازه ها
بیشتر