ورزش ایران / شناسه خبر: 94616 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 16:29
|

تیم کشتی آزاد ایران برای جام جهانی روسیه قوی شد

ترکیب نهایی تیم کشتی آزاد ایران برای اعزام به پیکارهای جام جهانی 2019 کشتی آزاد در روسیه از سوی سرمربیان تیم های ملی زیر 23 سال و بزرگسالان ایران مشخص شد.

ترکیب نهایی تیم کشتی آزاد ایران برای اعزام به پیکارهای جام جهانی 2019 کشتی آزاد در روسیه از سوی سرمربیان تیم های ملی زیر 23 سال و بزرگسالان ایران مشخص شد. در حالیکه پیش از این و در روزهای گذشته اعلام شده بود، تیم کشتی آزاد زیر 23 سال ایران (رده سنی امید) به جای تیم ملی بزرگسالان کشورمان در این مسابقه ها حضور خود را اعلام خواهد کرد، با تصمیم و مشورت «غلامرضا محمدی» و «علیرضا رضایی» سرمربیان تیم های بزرگسالان و زیر 23 سال ایران قرار شد تیم کشورمان با ترکیبی از نفرات هر دو تیم در این مسابقه ها که با حضور هشت تیم برتر جهان در روزهای 25 و 26 اسفند ماه در شهر «یاکوتسک» مرکز جمهوری یاکوتیای روسیه برگزار خواهد شد ، به مصاف سایر تیم های برتر جهان خواهد رفت.

تیم ایران با 13 کشتی گیر که هشت کشتی گیر آن را کشتی گیران زیر 23 سال و پنج کشتی گیر دیگر را نفرات بزرگسال تشکیل می دهند، با هدایت علیرضا رضایی سرمربی تیم زیر 23 سال در این مسابقه ها به میدان می رود.

میثم نصیری، رضا افضلی، محمدجواد ابراهیمی، علیرضا گودرزی و کمیل قاسمی جزو کشتی گیران بزرگسال هستند که برای قوی ساختن بنیه تیم اعزامی به جام جهانی روسیه به ترکیب این تیم اضافه شده اند.

اسامی نفرات تیم اعزامی به مسابقه های جام جهانی کشتی آزاد در روسیه، از این قرار است:

57  کیلوگرم: علیرضا سرلک
61  کیلوگرم: ایمان صادقی
65  کیلوگرم: مرتضی قیاسی

70  کیلوگرم: میثم نصیری
74  کیلوگرم: رضا افضلی
79  کیلوگرم: مجتبی اصغری
86  کیلوگرم: مرصاد مرغزاری
92  کیلوگرم: حسین شهبازی و محمدجواد ابراهیمی
97  کیلوگرم: علیرضا گودرزی و علی شعبانی
125  کیلوگرم: کمیل قاسمی و امین طاهری
سرمربی: علیرضا رضایی
مربیان: سعید واگذاری و اکبر بهتری
داور: وحید خوش طینت
سرپرست: هادی حبیبی
پزشک: تورج ملک محمدی

تیم ایران در گروه دوم این مسابقه ها با تیم های آمریکا، گرجستان و مغولستان هم گروه شده است و در دیگر گروه این رقابت ها نیز تیم های روسیه، کوبا، ژاپن و ترکیه حضور دارند.

طبق برنامه مسابقه ها، تیم ایران در این رقابت ها ابتدا با تیم مغولستان مسابقه می دهد و سپس به ترتیب مقابل تیم های آمریکا و گرجستان قرار می گیرد.

5/250

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر