فوتبال ایران / شناسه خبر: 94614 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 16:10
|

آزمون دشوار محمد نادری در مسجدسلیمان

نادری باید دومین آزمون دشوارش در پرسپولیس را در مسجدسلیمان، باز هم در یک بازی خارج از خانه تجربه و بجای سیدجلال ببازی کند.

این دومین باری است که نادری در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس قرار می‌گیرد. دفعه‌ی قبل او در اهواز و در روز محرومیت شجاع خلیل‌زاده جای این بازیکن را پر کرد که عملکردش تا حدودی مورد انتقاد قرار گرفت اما در آن مسابقه نادری بدشانس بود که اشتباهات داوری و وزش باد شدید علیه پرسپولیس در نیمه اول به گونه‌ای بود که او پراشتباه و ناهماهنگ به نظر برسد.

محمد نادری در بازی با پدیده هم بعد از مصدومیتی که نصیب سیدجلال شد، به زمین رفت و نزدیک به 40 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد که اشتباهی نداشت. هر چند در تمام این لحظات پدیده مشغول دفاع در زمین خودی بود و فشاری روی دروازه پرسپولیس نیامد.

با این حال به نظر می‌رسد نادری باید دومین آزمون دشوارش در پرسپولیس را در مسجدسلیمان، باز هم در یک بازی خارج از خانه تجربه کند. مسابقه‌ای که حتما برای مدافع جوانی مثل او دشوار خواهد بود. البته این بازیکن تجربه حدود یک فصل کامل بازی در لیگ برتر را به عنوان بازیکن اصلی در کارنامه دارد و از پتانسیل بالایی هم برخوردار است.

 

11 – 180

 

captcha
تازه ها
بیشتر