فوتبال ایران / شناسه خبر: 94612 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 15:43
|

ترابی بعد از اولین پاس گل: به زودی گل هم می‌زنم

خوشحالم که اولین پاس گلم را در پرسپولیس دادم و امیدوارم که در ادامه راه بتوانم شرایط بهتر از این هم داشته باشم و به زودی گل بزنم.

پاس گلی که مهدی ترابی در بازی با پدیده به مصلح داد، در میان انتقادها گم شد اما خود این بازیکن با خوشحالی از نخستی پاس گلش در پرسپولیس حرف می‌زند: «در آن صحنه کرنر شد و من توپ را فرستادم روی دروازه که خوشبختانه با ضربه شایان تبدیل به گل شد. خوشحالم که اولین پاس گلم را در پرسپولیس دادم و امیدوارم که در ادامه راه بتوانم شرایط بهتر از این هم داشته باشم و به زودی گل بزنم. همه تمرکز من روی موفقیت پرسپولیس است و امیدوارم که در ادامه راه بیشتر به تیم کمک کنم.»

ترابی پنالتی‌زن خوبی است و عجیب اینکه از او پرسیده‌اند چرا تا پایان بازی با پدیده در زمین نماند که یکی از پنالتی‌های پرسپولیس را بزند. پرسشی که او این‌طور پاسخش را داده: «آقای برانکو با تعویض‌هایی که انجام داد می‌خواست کار را در زمان قانونی تمام کند و دوست نداشتیم کار به پنالتی بکشد. گذشته از این، مهم پیروزی تیم بود که به آن رسیدیم.»

ترابی درباره حرکات بهنام برزای موقع پنالتی زدن هم گفته: «واقعاً در آن شرایط نیاز نبود این کارها را انجام دهد چرا که تماشاگران ما کاری به کسی نداشتند و فقط تیم خودشان را تشویق می‌کردند. به نظر من او می‌خواست خودش را در دل هواداران یک تیم دیگر جا کند اما اقداماتی انجام داد که باعث واکنش هواداران ما شد. مطمئناً‌ خودش هم فهمیده کارش اشتباه بوده و نباید آن کارها را انجام می‌داد.»

شماره 9 پرسپولیس در پایان به استقبال بازی با نفت مسجدسلیمان رفته: «مطمئناً‌ همه تمرکزمان روی بازی با نفت است و می‌خواهیم با پیروزی در این بازی به صدر جدول برگردیم.»

 

11 – 270

 

captcha
تازه ها
بیشتر