پرسپولیس / شناسه خبر: 94608 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 15:35
|
لیست وزارت ورزش: ربیعی، رغبتی، کاشانی، ذوالفقارنسب و عرب

وزیر سابق و دو پیشکسوت در هیات‌مدیره‌ی احتمالی پرسپولیس

هیات‌مدیره‌ی احتمالی پرسپولیس را این افراد تشکیل می‌دهند.علی ربیعی- وزیر کار سابق- علی رغبتی، جعفر کاشانی، ایرج عرب و بیژن ذوالفقارنسب. عرب هم مدیرعامل شده، بدون اینکه اعضای احتمالی با آن موافق باشند.

انتخاب هیات‌مدیره، بعد از انتخاب مدیرعامل!

مسعود سلطانی‌فر امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که اعضای هیات‌مدیره پرسپولیس انتخاب شده‌اند و ایرج عرب نیز مدیرعامل باشگاه خواهد بود. سلطانی‌فر اعلام اسامی را به آینده‌ای نزدیک موکول کرده و بر همین اساس گمانه‌زنی‌ها درباره نام اعضا آغاز شده است. یکی از نام‌هایی که در روزهای اخیر به باشگاه پرسپولیس بسیار نزدیک شده، علی ربیعی است. وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در مردادماه پس از سومین استیضاح از کار برکنار شد، حالا پس از فعالیت در حوزه‌های مختلف سیاسی و فرهنگی، در حوالی باشگاه سرخپوش پایتخت دیده می‌شود.

---

 

ربیعی که چند روز قبل هم در مصاحبه‌ای، حضور احتمالی در هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس را تأیید کرده بود به عنوان یکی از اعضا انتخاب شده است. بیژن ذوالفقارنسب و جعفر کاشانی که پیشکسوتان باشگاه محسوب می‌شوند نیز اعضای هیات‌مدیره خواهند بود. ایرج عرب که قرار است مدیرعامل باشگاه باشد نیز عضو چهارم هیات‌مدیره پرسپولیس است. نفر پنجم هم یک نام آشناست. علی رغبتی که سال‌ها در وزارت ورزش و جوانان فعالیت کرده و حالا قرار است عضویت در هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس را تجربه کند. همچنین قرار است یکی از بین جعفر کاشانی و علی ربیعی هم به عنوان رییس هیات‌مدیره انتخاب شود. رقابتی که مشخص نیست در آن کدام عضو پیروز می‌شود.

 

11

captcha
تازه ها
بیشتر