ورزش ایران / شناسه خبر: 94604 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 14:46
|
کمتر از همه به سفر رفتم چون درگیر بودجه بودم

خادم: حضور هیچ فردی نمی‌تواند منتی سر کشتی باشد

حضور امیر رضا خادم در عرصه انتخابات یکبار دیگر جنجال به پا کرد. این بار شایعه دیدار برخی از روسای هیات ها با او و درخواست برای حضورش در انتخابات بعد از سمینار روسای هیات ها جنجال به پا کرد.

امیر رضا خادم به شایعاتی که در روزهای اخیر درباره او به راه افتاده بود، واکنش نشان داد. معاون پارلمانی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش که این روزها شایعه شده قصد دارد وارد عرصه انتخابات ریاست فدراسیون کشتی شود، حالا به شایعات مطرح شده درباره خودش پاسخ می‌دهد.

امیر رضا خادم ابتدا با اشاره به نشست اخیر هیات‌های کشتی اشاره کرد و دیداری که قرار بود او با تعدادی از روسای هیات‌ها داشته باشد اما این دیدار ناگهان کنسل شد:« آن طور که من متوجه شدم بله مثل اینکه چنین تصمیمی بوده اما حقیقت این است که هرچند این دوستان بسیار لطف دارند و قطعا از سر خیرخواهی قصد دیدار را داشته اند، اما به نظر من هم هر فردی تمایل به حضور در انتخابات را دارد باید خودش پیشگام شود و شان مجمع را هم حفظ کند؛ از نظر بنده حضور هیچ فردی نمی‌تواند منتی سر کشتی باشد.»

او با اشاره به حضور خودش در انتخابات هم ادامه داد:« به خصوص امثال من که عمری است اگر اعتبار و آبرویی داریم مرحمتی کشتی است ‌و باید با افتخار و بدون ایجاد هرگونه حاشیه‌ای صادقانه خدمت کنیم. شخصاً هم فکر می‌کنم چه در زمانی که در کسوت نماینده مردم در مجلس بودم و چه در ۵ سالی که به عنوان معاون وزارت ورزش در حال خدمت هستم، بدون هرگونه جنجال و در بوق و کرنا کردن خدماتم، حداکثر توان خود را برای گشودن گره ای هر چند کوچک از ورزش کشور و به خصوص کشتی به کار برده ام که حداقل آن هم همین افزایش بودجه ۲۵۰ درصدی ورزش کشور در طول این دوره بوده و همچنین بهره‌گیری از بسیاری از نیروهای توانمند کشتی کشور در سطح مدیریت های وزارت ورزش و ادارات کل استانهاست. فکر می‌کنم بهترین شاهد آن هم می توانند دست اندرکاران ورزش اول کشور باشند.»

معاون پارلمانی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه سفرهای استانی شایعاتی را به وجود آورده مبنی بر اینکه شما با قصد تبلیغات به استان‌ها می‌روید، گفت:« نمی‌دانم چه پاسخی باید بدم! به هرحال من معاون مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت هستم؛ طبیعتا وظیفه ذاتی ام سرکشی به استان هاست جالب است که اتفاقا مباحثی هم که در خصوص سفرهای من طرح شده عمدتا مربوط به دهه فجر است که تصمیم شورای معاونین وزارت و شخص وزیر بوده که همه معاونین به سفرهای استانی برای افتتاحیه ها و... بروند و اتفاقا من کمتر از همه رفتم چون درگیر بودجه سال ۹۸ در مجلس بودم!»

ص5

captcha
تازه ها
بیشتر