فوتبال ایران / شناسه خبر: 94573 / تاریخ انتشار : 1397/11/30 20:22
|
سایپا تا برد چند سانتیمتر فاصله داشت اما باخت

الریان ۳ - سایپا یک / غافلگیری بچه‌های دایی در دقیقه ۹۰

سایپا که در دقیقه 86 می توانست گل برتری را به ثمر برساند دقیقه 90 با یک ضربه ایستگاهی غافلگیر شد و گل سوم را هم در وقت های تلف شده خورد.

غافلگیری بچه‌های دایی در دقیقه 90

سایپا که با یک برد پرگل مقابل نماینده هند به مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا رسید بود با وجود شروع خوب در مصاف با الریان در لحظات پایانی غافلگیر شد و شکست تلخی را پذیرا شد تا به مرحله گروهی نرسد.

فقط چهار دقیه از بازی گذشته بود که ارسال معین عباسیان از روی ضربه آزاد میانه زمین را رضا اسدی و در ادامه مدافعان الریان دفع کردند ولی در برگشت توپ به محمدرضا سلیمانی رسید که پاس او با ضربه سر، سماجت و فرار آرمان رمضانی در محوطه جریمه الریان و ضربه نهایی مهاجم بلند قامت سایپا گل اول را برای نماینده ایران رقم زد.

بعد از این گل الریانی ها بشدت به داور معترض بودند و ادعا می کردند مهاجم سایپا خطای هند  کرده اما ما نینگ داور چینی گل را سالم اعلام کرد.در ادامه بازی الریان با گل مساوی به بازی برگشت تا از شوک دقایق اولیه خارج شود.

دقیقه 28 پاس نه چندان خوب رضاوند و تعلل سارفو در دفع توپ موجب شد تا بازیکنان الریان حمله سریعی تدارک بدهند و با پاس در عمق تاباتا و شوتی که گلمین ریواس از بین دشتی و علیاری زد و به تیرک عمودی هم برخوردی داشت، به گل تساوی برسند.

در ادامه بازی متعادل دنبال می شد  و به نظر می رسید به وقت های اضافه خواهد رفت.البته سایپا در دقیقه 86 تا چند سانتیمتری گل برتری هم پیش رفت.در این لحظه پرتاب اوت ناصری را تاباتا با ضربه سر دفع کرد که در ادامه توپ روی پای سارفو جفت و جور شد، اما ضربه این بازیکن به تیرک عمودی دروازه الریان برخورد کرد و به بیرون رفت.

آن موقعیت سایپا گل نشد تا این تیم در دقیقه 90 غافلگیر شود.در این لحظه سانتر زیبای رودریگو تاباتا از روی روی ضربه ایستگاهی میانه زمین را سباستین سوریا، مهاجم تعویضی الریان با ضربه پشت سر زد که توپ دور از دستان منادی تبدیل به گل دوم نماینده فوتبال قطر شد.

یک دقیقه بعد و در وقت های تلف شده هم ریواس بعد از دریافت توپ بلند از زمین خودی، به کو میونگ‌جین پاس داد که او بعد از ورود به محوطه جریمه سایپا و پاس کات‌بک، ریواس را در موقعیت گلزنی قرار داد تا این مهاجم با شوت فنی به گوشه دروازه، گل سوم الریان را به ثمر رساند.

بدین ترتیب تیم جوان دایی با قبول این شکست مقابل الریان از رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باز ماند.

1

 

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر