ورزش ایران / شناسه خبر: 94534 / تاریخ انتشار : 1397/11/30 15:48
|
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی:

سهراب مرادی چاره ای جز جراحی ندارد

تورج ملک محمدی دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی تاکید دارد که به سهراب مرادی توصیه کردیم هر چه زودتر جراحی کند چون بدون این کار به هیچ وجه نمی‌تواند دیگر وزنه بزند.

تورج ملک محمدی دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی تاکید دارد که به سهراب مرادی توصیه کردیم هر چه زودتر جراحی کند چون بدون این کار به هیچ وجه نمی‌تواند دیگر وزنه بزند.

تورج ملک‌محمدی در مورد توصیه فدراسیون پزشکی به سهراب مرادی در خصوص انجام عمل جراحی می‌گوید:«ما روز چهارشنبه گذشته جلسه کمیسیون پزشکی تشکیل دادیم که چندین پزشک فوق تخصص در دو بخش مغز و اعصاب و همچنین توانبخشی، به علاوه مسئول کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری و سرمربی تیم ملی و همچنین دکتر نوروزی رییس فدراسیون پزشکی درآن حضور داشتند و کمیسیون با بررسی پرونده پزشکی سهراب مرادی به این نتیجه رسید که او باید حتما جراحی کند و دکتر نوروزی نیز از دکتر بنی‌جمال مسئول کمیته درمان خواست که چند پزشک را برای انجام این عمل جراحی به این وزنه‌بردار معرفی کند تا سهراب مرادی از بین آنها پزشک معالجش و بیمارستانی که می‌خواهد آنجا جراحی را انجام دهد را انتخاب کند.»

ملک محمدی در مورد اینکه برخی اهالی وزنه‌برداری می‌گویند بهتر است سهراب مرادی این جراحی را به بعد از المپیک موکول کند، معتقد است:« به سهراب مرادی توصیه شده که هر چه زودتر جراحی کند چون بدون این کار نمی‌تواند وزنه بزند. روی این موضوع مطالعه شده و صلاح این وزنه‌بردار در این است که جراحی را هر چه زودتر پشت سر بگذارد.»

ملک‌محمدی در پاسخ به این سوال که دوره نقاهت سهراب مرادی بعد از این جراحی چه مدتی خواهد بود می‌گوید:«سهراب یکی دو روز بعد از جراحی می‌تواند راه برود اما مسئله این است که وزنه‌برداری رشته سنگینی است و بهبود عضلات کمی زمان بر است. دوره نقاهت او حداقل سه ماه خواهد بود. این به نفع مرادی است که هر چه زودتر جراحی کند.»

5

captcha
تازه ها
بیشتر