ورزش جهان / شناسه خبر: 94472 / تاریخ انتشار : 1397/11/29 20:28
|

شروط زیزو برای حضور در چلسی

با بحرانی شدن وضعیت تیم فوتبال چلسی در هفته‌های اخیر و شکست‌های سنگین این تیم در لیگ برتر، شایعه برکناری مائوریتزیو ساری از سرمربیگری این تیم و روی کار آمدن زین‌الدین زیدان به عنوان جانشین او شنیده می‌شود.

سرمربی سابق رئال مادرید برای قبول هدایت آبی‌پوشان لندن شروطی دارد. در واقع زیزو برای قبول هدایت چلسی بابت دو مورد تضمین می‌خواهد که یکی از آنها تمدید قرارداد ادن آزارد برای اطمینان از ماندن او در استمفوردبریج است و دیگری اختصاص 200 میلیون یورو بودجه برای خرید‌ بازیکنان جدید در تابستان سال آینده.

زیدان از پایان فصل گذشته که سومین قهرمانی متوالی‌اش در لیگ قهرمانان را با رئال مادرید کسب و این تیم را ترک کرد، تا به امروز بدون تیم بوده است و پیش از این از او به عنوان گزینه اصلی جانشینی ژوزه مورینیو، سرمربی اخراجی منچستریونایتد یاد می‌شد.

چلسی در هفته‌های اخیر وضعیت مساعدی نداشته است و باخت 6 بر صفرش مقابل منچسترسیتی سبب شد که این تیم از جمع چهار تیم بالای جدول خارج شود و به جایگاه ششم سقوط کند. اکنون شایعه اخراج مائوریتزیو ساری در حالی به گوش می‌رسد که او فصل اول مربیگری‌اش در لیگ برتر را تجربه می‌کند.

captcha
تازه ها
بیشتر