فوتبال ایران / شناسه خبر: 94471 / تاریخ انتشار : 1397/11/29 20:28
|
استحقاق صعود را داشتیم

گل محمدی: در پنالتی‌ها خوب نبودیم

ضربات پنالتی هم بستگی به شرایط روحی و روانی و تصمیم‌گیری در لحظه ضربه زدن دارد. ما در آن بخش خوب تصمیم نگرفتیم و خوب عمل نکردیم و باید به تیم پرسپولیس بابت صعودش به دور بعدی تبریک بگویم.

استحقاق صعود را داشتیم

یحیی گل‌محمدی پس از شکست تیمش مقابل پدیده پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: در مجموع بازی خوبی بود. ما گل زیبایی زدیم و بازی را خوب شروع کردیم، اما متأسفانه روی ضربه شروع مجدد گل خوردیم. فکر می‌کنم بازی در وقت اضافه هم پایاپای بود، اما در مجموع بازی سختی برای ما بود. بازی مقابل پرسپولیس در زمین خودش و مقابل هوادارانش واقعاً سخت است.

وی افزود: امروز بازیکنان ما با غیرت مثالزدنی خود بازی خوبی انجام دادند. بازیکنانم خوب دفاع کردند و از تک تک آنها به خاطر نمایش خوبی که داشتند، تشکر می‌کنم. آنها غیرتمندانه بازی کردند و به دلیل این بازی خوب به تک تک آنها افتخار می‌کنم. ضربات پنالتی هم بستگی به شرایط روحی و روانی و تصمیم‌گیری در لحظه ضربه زدن دارد. ما در آن بخش خوب تصمیم نگرفتیم و خوب عمل نکردیم و باید به تیم پرسپولیس بابت صعودش به دور بعدی تبریک بگویم. ما به بازی‌های لیگ امیدواریم که جمعه باید با تیم سپیدرود بازی کنیم. از امشب تمام تمرکز و انرژی‌مان را برای بازی بعدی می‌گذاریم و باید بازی امروز را فراموش کنیم. هرچند به اعتقاد من بازیکنانم استحقاق این را داشتند که به دور بعدی صعود کنند.

سرمربی پدیده در واکنش به این مسئله که به نظر می‌رسید بازیکنان تیمش در ضربات پنالتی از نظر روحی برای مقابله با علیرضا بیرانوند آماده نبودند و آیا در این خصوص با آنها کار شده بود یا نه، گفت: خیلی کار کرده بودیم و زمان زیادی گذاشته بودیم، اما در هر صورت بازیکنان ما اکثراً بی‌تجربه و جوان هستند. دیدن این میدان‌ها برای آنها می‌تواند تجربه باشد. بازی در این فضا و در ورزشگاه آزادی سخت و سنگین بود برای آنها و حتی برای بازیکنان باتجربه ما. به نظرم همه آنها خوب بودند و فقط ضربات پنالتی را خوب نزدند.

سرمربی پدیده در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه آیا شادی گل بهنام برزای پس از گل کردن پنالتی و کارت زردی که دریافت کرد تمرکز سایر بازیکنان این تیم را خراب نکرد، گفت: نه!

1

captcha
تازه ها
بیشتر