ورزش جهان / شناسه خبر: 94470 / تاریخ انتشار : 1397/11/29 19:22
|

مورینیو: دوست دارم در لوشامپیونا مربیگری کنم

ژوزه مورینیوی پرتغالی که به تازگی از سرمربیگری منچستریونایتد اخراج شده بی‌میل نیست که که حضور روی نیمکت یکی از تیم‌های لیگ فرانسه را تجربه کند. آقای خاص که پس از نتایج ضعیف این فصل با شیاطین سرخ در نهایت مجبور به ترک اولدترافورد شد، یکشنبه شب دیدار لیل و مون‌پلیه را که با تساوی بدون گل به پایان رسید، از نزدیک تماشا کرد و حضورش در جریان یک دیدار لیگ فرانسه، شایعه حضورش در این کشور را قوت بخشید.

او درباره احتمال قبول یک پیشنهاد از سوی فرانسوی‌ها گفت: «دوست دارم روزی در لیگ این کشور مربیگری کنم. پیش از این در 4 کشور حضور داشته‌ام و دوست دارم یک فرهنگ جدید را تجربه کنم. حضور در لیگ‌های مختلف باعث می‌شود چیزهای جدیدی یاد بگیرم و تجربه فوق‌العاده‌ای است.»

گفته می‌شود او برای زیر نظر گرفتن بازی نیکولاس په‌په، مهاجم لیل راهی ورزشگاه شده و احتمال دارد این بازیکن ساحل‌عاجی متولد فرانسه یکی از خریدهایش در تیم بعدی‌اش باشد. مورینیو درباره بازگشتش به دنیای مربیگری افزود: «فعلا می‌خواهم استراحت کنم و وقتم را با خانواده و دوستانم بگذرانم. شاید خیلی زود دوباره مرا روی نیمکت ببینید.»

اگر روزی مورینیو تصمیم به حضور در لوشامپیونا بگیرد شاید تنها تیمی که توان خرید این مربی گرانقیمت را دارد، پاری‌سن ژرمن خواهد بود و به نظر می‌رسد توماس توخل اگر نتواند پاریسی‌ها  را در رقابت‌های اروپایی به موفقیت برساند خیلی زود به سرنوشت سرمربیان سال‌های اخیر این تیم دچار خواهد شد و جایش را مربی دیگری می‌دهد.

---
captcha
تازه ها
بیشتر