فوتبال ایران / شناسه خبر: 94442 / تاریخ انتشار : 1397/11/29 15:44
|
حضور در تورنمنت چهار جانبه چین فعلا روی هوا

تیم ملی با مربی موقت در فیفادی مارس؟

این احتمال وجود دارد تیم ملی در ماه‌های اولیه فعالیت با مربی موقت استارت بزند. مربی‌ای که قرار است بعد از آمدن مربی خارجی دستیار او شود.

هیچ خبری از جانشین کی‌روش نیست

وقتی مازیار ناظمی توئیت کرد که مربیان خارجی برای تیم ملی صف کشیده اند به نظر می رسید فدراسیون فوتبال به سرعت جانشین کارلوس کی روش را مشخص کند و برای این کار مهم عجله دارد اما آنطور که از شواهد امر پیداست فدراسیون فوتبال به این سرعت برای تیم ملی مربی انتخاب نخواهد کرد.

در نشست هیات رییسه حمید استیلی گزارشی از تیم امید ارائه داد و ضمن تشکر از فدراسیون فوتبال و باشگاه ها اعلام کرد تمرینات تیم امید از 11 اسفند آغاز می شود و کرانچار انتظار دارد در این اردو همه بازیکنان حاضر شوند چرا که این آخرین اردوی تیم امید است که منجر به بازی های مقدماتی المپیک 2020 می شود. تیم امید در دهه اول فروردین ماه در روزهای دوم، چهارم و ششم فروردین با تیم های عراق، یمن و ترکمنستان مسابقه خواهد داد.از سوی دیگر تیم ملی در ماه مارس بر اساس برنامه از پیش تعیین شده قرار بود در تورنمنت چهار جانبه چین شرکت کند که اگر انتخاب سرمربی برای تیم ملی به طول بیانجامد شاید این تورنمنت را از دست بدهیم. البته تیم ملی در گذشته هم به دفعات روزهای فیفا را از دست داده بود. این احتمال وجود دارد تیم ملی در ماه‌های اولیه فعالیت با مربی موقت استارت بزند. مربی‌ای که قرار است بعد از آمدن مربی خارجی دستیار او شود.

گفته می شود با توجه به تنگنای مالی فدراسیون فوتبال مربی خارجی تیم ملی نزدیک به بازی‌های رسمی انتخاب خواهد شد تا فدراسیون فوتبال در این زمینه صرفه جویی کرده باشد. ضمن اینکه قرار است مربی برای تیم ملی انتخاب شود که دستمزد او از کارلوس کی‌روش پایین‌تر باشد.

3-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر