فوتبال ایران / شناسه خبر: 94397 / تاریخ انتشار : 1397/11/28 18:36
|

۲۰ روز بعد از آن گل خنده‌دار/ حاجی‌صفی: اشتباه‌مان بچه‌گانه بود

ما وقتی دیدیم بازیکن ژاپنی خود را به زمین انداخته به سوی داور رفتیم و از او خواستیم تا به دلیل تمارض به بازیکن حریف کارت زرد نشان دهد اما دریغ که داور اصلا بازی را متوقف نکرده بود.

واکنش حاج صفی20 روز بعد از آن گل خنده دار مقابل ژاپن

بیست روز بعد از باخت تیم ملی به ژاپن احسان حاج صفی درباره گل عجیبی که از ژاپن خوردیم گفته است:« آن یک صحنه کودکانه بود که هر گاه به آن فکر می کنم عمیقا افسوس می خورم. با یک اشتباه بچگانه دروازه خود را باز شده دیدیم. ما اگر در همان دقیقه از ژاپن گل دریافت نمی کردیم مطمئن باشید به آنها گل هم می زدیم. به هرحال آن صحنه تاسف برانگیز هنوز هم افسوس همه ما را به دنبال دارد.»

حاج صفی که خودش هم یکی از بازیکنان حاضر در آن صحنه بود گفته:« تقصیر هیچ بازیکنی نبود که در آن لحظه فرصت را از ما گرفته باشد. ما وقتی دیدیم بازیکن ژاپنی خود را به زمین انداخته به سوی داور رفتیم و از او خواستیم تا به دلیل تمارض به بازیکن حریف کارت زرد نشان دهد اما دریغ که داور اصلا بازی را متوقف نکرده بود و به راحتی موقعیتی بسیار خوبی را به حریف دادیم. بهرحال آن اشتباه تقصیر همه بازیکنانی بود که در آن قسمت از زمین حضور داشتند. این اتفاق برای همه ما ملی‌پوشان و باشگاه ها تجربه ای شد تا دیگر آن را تکرار نکنیم.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر