ورزش جهان / شناسه خبر: 94388 / تاریخ انتشار : 1397/11/28 17:57
|
رئال مادرید یک - خیرونا 2

شوک خیرونای پایین جدولی به رئال

خیرونا ترمز رئال را کشید

سیر صعودی رئال مادرید در لالیگا با شکست خانگی غیرمنتظره دو بریک مقابل خیرونا پایین‌جدولی به پایان رسید. اخراج کاپیتان سرخیو راموس دیگر نقطه تاریک برای رئال بود که حالا با بارسلونای صدرنشین 9 امتیاز فاصله دارد.

رئال پس از گل کاسمیرو که روی سانتر کروس با ضربه سر به ثمر رسید با برتری به رختکن رفت و به ششمین برد متوالی در لالیگا امیدوار شد. ولی خیرونای پایین جدولی که از ماه نوامبر نتوانسته بود در لالیگا به پیروزی برسد، در نیمه دوم بازی را خیلی خوب شروع کرد و در دقیقه 65 به گل تساوی رسید. دراین صحنه توپ پس از برخورد به دست راموس پنالتی شد و استوانی، مهاجم اروگوئه‌ای بازی را به تساوی کشاند.

ده دقیقه بعد کریستیان پورتو، مهاجم اسپانیایی خیرونا با استفاده از غفلت مارسلو توانست ریباند شوت لوزانو را به گل برتری خیرونا تبدیل کند. گرت بیل و وینیسیوس، دو مهاجم تازه‌وارد رئال فرصت‌هایی را برای زدن گل تساوی از دست دادند و با اخراج راموس در وقت اضافه بازی کار رئال پیچیده‌تر شد.

---

در آخرین ثانیه‌ها کورتوا می‌توانست رئال را به گل تساوی برساند، ولی ضربه سر این دروازه‌بان با فاصله کمی از کنار دروازه بیرون رفت. رئال با این شکست در رده سوم و امتیاز 45 باقی ماند و 9 امتیاز با بارسای صدرنشین و 7 امتیاز با تیم دوم جدول، اتلتیکو مادرید فاصله دارد.

1

captcha
تازه ها
بیشتر