ورزش ایران / شناسه خبر: 94370 / تاریخ انتشار : 1397/11/28 16:49
|
کاراته بانوان دست پر از لیگ جهانی برمی گردد

کاتای تیمی بانوان در امارات نقره‌ گرفت

کاتای تیمی بانوان ایران در فینال لیگ جهانی امارات مقابل تیم ایتالیا قرار گرفت و با پذیرش شکست مقابل این تیم صاحب مدال نقره این رقابت‌ها شد.

کاتای تیمی بانوان ایران در فینال لیگ جهانی امارات مقابل تیم ایتالیا قرار گرفت و با پذیرش شکست مقابل این تیم صاحب مدال نقره این رقابت‌ها شد.در سومین و آخرین روز از پیکارهای لیگ جهانی کاراته وان در دوبی امارات که با حضور 737 کاراته کا از 86 کشور پیگیری شد. کاتای تیمی بانوان ایران با ترکیب مهسا افسانه، پریسا رحمانی و مائده نصیری پی موفق شد با کسب بیشترین امتیاز به عنوان تیم اول راهی دیدار فینال شود برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ایتالیا رفت و امتیاز 24.08 را کسب کرد و تیم ایتالیا به امتیاز 24.4 رسید تا تیم ایران عنوان نایب قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند و صاحب مدال نقره شود.

تیم کشورمان ابتدا در گروه یک با تیم های کرواسی، روسیه، اسلواکی، الجزایر و استرالیا همگروه بود که موفق شد امتیاز 23.26 را کسب کند و به عنوان تیم اول به دور دوم صعود کند. در دور دوم هم با تیم های کرواسی، روسیه و استرالیا مبارزه کرد و امتیاز 23.34 را بدست آورد و به عنوان تیم اول به فینال راه یافت.

5

captcha
تازه ها
بیشتر