فوتبال ایران / شناسه خبر: 94336 / تاریخ انتشار : 1397/11/28 12:44
|
هافبک تیم ملی، ۴ ماه و نیم دور از فوتبال

بی‌خبری از عزت‌اللهی: ۲۱ هفته غیبت در ترکیب ردینگ

عزت‌اللهی که 4 هفته برای ردینگ بازی کرد و 327 دقیقه در ترکیب این تیم حضور داشت، بعد از آسیب‌دیدگی دیگر در ترکیب تیمش قرار نگرفت تا امروز که حدود 4 ماه و نیم و 21 هفته از آن تاریخ می‌گذرد.

دوری عزت‌اللهی به ۲۱ هفته رسید

روزهای تلخی برای سعید عزت‌اللهی رقم خورده و این هافبک 22 ساله  حضور در بسیاری از بازی‌های ردینگ را از دست داده. بازیکنی که پیش‌بینی از انتقال او به چمپیونشیپ، یک پیش‌بینی مثبت بود و البته در آغاز راه نیز او توانست بازی‌های درخشان و قابل‌قبولی در ترکیب ردینگ انجام بدهد اما یک آسیب‌دیدگی تمام آرزوهای باشگاهی و ملی او را نقش بر آب کرد. سعید عزت‌اللهی با بدشانسی، هم جام ملت‌های آسیا را از دست داد و هم حضوری ثابت در ترکیب ردینگ. سعید که گفته می‌شد می‌تواند با تیم ملی در امارات حاضر شود، از همراهی ایران باز ماند و البته چندین هفته هم هست که به انگلیس برگشته اما خبری از حضور او در ترکیب ردینگ نیست.

مصدومیت طولانی‌مدت، بعد از پایان بازی هفته‌ی دوازدهم ردینگ مقابل وست‌برومویچ سراغ عرت‌اللهی آمد. همان روزی که ردینگ با نتیجه‌ی 4 بر یک مغلوب حریف نامدار خود شد. سعید برای حضور در اردوی تیم ملی به ایران آمد، در تمرین آسیب دید و دیگر نتوانست بازی کند. نه برای ردینگ و نه تیم ملی ایران. عزت‌اللهی که 4 هفته برای ردینگ بازی کرد و 327 دقیقه در ترکیب این تیم حضور داشت، بعد از آسیب‌دیدگی دیگر در ترکیب تیمش قرار نگرفت تا امروز که حدود 4 ماه و نیم از آن تاریخ می‌گذرد. عزت‌اللهی در هفته‌ی دوازدهم آخرین بازی خود را برای ردینگ انجام داد و حالا هفته‌ی سی و سوم نیز به پایان رسیده و باز هم هافبک دفاعی و 22 ساله‌ی ایرانی را در ترکیب تیم انگلیسی نمی‌بینیم.

---

 

سعید عزت‌اللهی با تأیید پل کلمنت- دستیار سابق آنجلوتی در چلسی- پیراهن ردینگ را پوشید و زیر نظر او 4 بازی انجام داد. حالا اما کادر فنی ردینگ تغییر کرده و خوزه گومز پرتغالی جای کلمنت را گرفته. همه‌ی این تغییرات هنوز باعث نشده تا ردینگ از منطقه‌ی خطر و حضور در جمع تیم‌های فانوس به دست خارج شود.

ردینگ در هفته‌ی سی و دوم چمپیونشیپ، در ورزشگاه خانگی میزبان بلکبرن‌روورز بود و موفق شد حریف رده چهاردهمی خود را با نتیجه‌ی 2 بر یک شکست بدهد. هواداران ردینگ و مدیران این باشگاه بعد از کسب چنین پیروزی بزرگی امیدوار شدند  تا روند بردهای این تیم ادامه پیدا کند اما هفته‌ی سی و سوم شکست تلخ دیگری برای تیمی قدیمی و ریشه‌دار انگلیسی رقم خورد. ردینگ به خانه‌ی شفیلدیونایتد و ورزشگاه برامال‌لین رفت و در حضور حدود 26 هزار تماشاگر مغلوب حریف قدرتمند خود شد.

---

شفیلدیونایتد با 4 گل ردینگ را شکست داد تا 61 امتیازی شود و در رده‌ی دوم جدول قرار بگیرد. ردینگ نیز با انجام 33 بازی، 29 امتیازی ماند تا همچنان در جایگاه بیست و یکم جدول 24 تیمی چمپیونشیپ جا خوش کند. سعید عزت‌اللهی هم بعد از دوری 21 هفته‌ای، شاید در هفته‌های بعد به تمرین ردینگ اضافه شود و برای این تیم بازی کند. هر چند بازگشت عزت‌اللهی به شرایط بازی زمانبر خواهد بود و ریسک بالایی هم خواهد داشت.

---

 

12

captcha
تازه ها
بیشتر