فوتبال ایران / شناسه خبر: 94318 / تاریخ انتشار : 1397/11/27 17:40
|
در انتظار تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا

دوپینگ نستروف مثبت درآمد

کنفدراسیون فوتبال آسیا با بررسی آنالیز به دست‌آمده تصمیم نهایی را در خصوص دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ازبکستان پس از نشست کمیته انضباطی اتخاذ خواهد کرد.

در انتظار تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا

سرویس رسانه‌ای فدراسیون فوتبال ازبکستان اعلام کرد نتیجه تست دوپینگ دروازه‌بان تیم ملی این کشور به دلیل استفاده از مواد ممنوعه مثبت است.

در بیانیه سرویس رسانه‌ای فدراسیون فوتبال ازبکستان آمده است:« نتیجه آنالیز تست دوپینگ ایگناتی نستروف که در جام ملت‌های آسیا 2019 گرفته شده بود مثبت است. وی در صحبت با پزشکان تیم ملی فوتبال ازبکستان گفته بود که بدون اجازه و هشدار آنها از قرص‌های رژیمی استفاده کرده است. فدراسیون فوتبال ازبکستان این اقدام ایگناتی نستروف را محکوم می‌کند اما با این وجود او اعتراف کرد که به صورت عمدی از قرص‌ها استفاده نکرده زیرا نمی‌دانست که حاوی مواد ممنوعه هستند.»

بر اساس این گزارش، کاهش وزن به ورزشکاران رشته‌های قهرمانی همانند کشتی و بوکس جهت دستیابی به نتایج می‌تواند کمک کند اما تاثیری در ورزش فوتبال نخواهد داشت. کنفدراسیون فوتبال آسیا با بررسی آنالیز به دست‌آمده تصمیم نهایی را در خصوص دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ازبکستان پس از نشست کمیته انضباطی اتخاذ خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال ازبکستان در جام ملت‌های آسیا تا مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کرد و در این مرحله مغلوب استرالیا شد.

3-185

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر