فوتبال ایران / شناسه خبر: 94293 / تاریخ انتشار : 1397/11/27 16:11
|
استارت تیم جوانان برای رقابت های قهرمانی آسیا

هزار بازیکن زیر نظر پورموسوی و همکاران

پس از برگزاری این اردوهای انتخابی، از اردیبهشت ماه استارت اردوهای اصلی خود را خواهیم زد و بازیکنان زیر نظر کادر فنی برنامه‌های تمرینی و فعالیت‌های خود را جهت شرکت در مسابقات آسیایی آغاز می‌کنند.

استارت تیم جوانان برای رقابت های قهرمانی آسیا

سیروس پورموسوی، سرمربی تیم جوانان در خصوص برگزاری اردوهای انتخابی گفت:« ما در چهار مرحله اردوهای مختلفی را برگزار و مرتباً بازیکنان را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم. در گروه اول که بازیکنانی بودند که در تیم‌ نوجوانان بوده و تجربه بازی‌های بین‌المللی و اردوهای مختلفی را دارند. گروه دوم توسط استعدادیاب‌های هر استان انتخاب شده که آنها را مد نظر داشته و گروه سوم مربوط به بازیکنانی هستند که در مسابقات آموزشگاه‌ها به رقابت پرداخته و استعدادیابی شدند. گروه چهارم نیز توسط اعضای کادر فنی از رقابت‌های لیگ برتر و دسته اول جوانان شناسایی شده‌اند.در واقع حدود ۱۰۰۰ بازیکن را زیر نظر خواهیم داشت و در نهایت اردوهای انتخابی و ارزیابی بازیکنان تا پایان فروردین‌ماه ادامه دارد تا بتوانیم شاکله تیم ملی را شناسایی و تمرینات جدی خود را آغاز کنیم.»

سرمربی تیم‌  جوانان در پایان گفت‌:«مهم‌ترین مسابقه‌ای که پیش روی خود داریم رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا است که اواخر شهریور ماه برگزار می‌شود. ما پس از برگزاری این اردوهای انتخابی، از اردیبهشت ماه استارت اردوهای اصلی خود را خواهیم زد و بازیکنان زیر نظر کادر فنی برنامه‌های تمرینی و فعالیت‌های آماده سازی خود را جهت شرکت در مسابقات آسیایی آغاز می‌کنند. در این میان برگزاری بازی‌های دوستانه و حضور در تورنمنت‌های مختلف نیز مد نظرمان است چرا که بازیکنان نیاز به مسابقه دوستانه دارند تا علاوه بر کسب تجربه و اعتماد به نفس، کادر فنی به نقاط ضعف و قوت تیم پی ببرد.»

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر