ورزش ایران / شناسه خبر: 94258 / تاریخ انتشار : 1397/11/27 12:36
|

اعزام ۱۱ فرنگی‌کار ایرانی به مجارستان

تیم ملی کشتی فرنگی با نفرات جوان راهی مجارستان می شود. برخی از این نفرات تا به حال از ایران هم خارج نشده بودند.این یعنی اینکه جوانگرایی در کشتی فرنگی در دستور کار محمد بنا قرار گرفته است.

تیم منتخب کشتی فرنگی ایران با ترکیبی از نفرات جوان و با تجربه برای برگزاری یک اردوی مشترک و حضور در رقابت‌های بین‌المللی، امشب (شنبه) راهی کشور مجارستان می‌شود.
تیم ایران با دعوت فدراسیون کشتی مجارستان و تقبل هزینه ها پیش از رقابت های بین المللی جایزه بزرگ در یک اردوی پنج روزه مشترک با تیم مجارستان شرکت می کند.
محمد بنا برای حضور در این اردو باز هم از نفرات جوان استفاده کرده تا مشخص شود که او برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای میدان دادن به جوانان دارد. در ترکیب تیم ملی برخی از کشتی گیران از جمله حسن آریایی نژاد و جمال اسماعیلی برای اولین بار در رده بزرگسالان به مسابقات بنی المللی اعزام می‌شوند.
در ترکیب تیم اعزامی به مجارستان در وزن 55 کیلوگرم رضا خدری، در وزن 60 کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا، در وزن  63 کیلوگرم: محمد نوربخش و میثم دلخانی، در وزن 67 کیلوگرم محمد الیاسی، در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا آقانیا، در وزن 77 کیلوگرم پیام بویری، در وزن 82 کیلوگرم جمال اسماعیلی، در وزن 87 کیلوگرم یوسف قادریان، در وزن 97 کیلوگرم حسن آریایی نژاد و در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره‌جیلی حضور دارند.
رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی مجارستان که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی است، روزهای 4 و 5 اسفند ماه سال جاری در این کشور برگزار می‌شود.

5

captcha
تازه ها
بیشتر