ورزش ایران / شناسه خبر: 94212 / تاریخ انتشار : 1397/11/26 15:48
|
پس از غیبت در آخرین مرحله مسابقات کشوری تیروکمان

دردسر تازه برای زهرا نعمتی

دبیر فدراسیون تیر و کمان درباره غیبت زهرا نعمتی در آخرین مرحله مسابقات رتبه‌بندی کشوری می گوید:« با توجه به غیبت زهرا نعمتی در این رقابت انتخابی دعوت مجدد او به تیم ملی منوط به نظر سرمربی تیم است.»

بهزاد پاکزاد، درباره هفت مرحله رده‌بندی کشوری تیروکمان و فینال فینالیست‌های این رده‌بندی که در سایت تیروکمان در حال برگزاری است معتقد است:«مرحله هفتم رده‌بندی کشوری در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان روز گذشته در سایت تیر و کمان برگزار شد.۶۴ کماندار برتر از این هفت مرحله روز گذشته با یکدیگر رقابت کردند تا نفرات اول تا سوم کشوری سال ۹۷ مشخص شوند.»

دبیر فدراسیون درباره غیبت برخی کمانداران ملی مثل زهرا نعمتی در آخرین مرحله مسابقات کشوری و فینال فینالیست‌های این رقابت می‌گوید:«بعضی از کمانداران همچون رضا شعبانی که رتبه اول کشوری است به دلیل حضور در آمریکا امکان شرکت در فینال فینالیست‌های هفت مرحله کشوری را نداشت. صادق اشرفی نیز در حال حاضر در اردوی کیش به سر می‌برد. او به خاطر اینکه اسفند ماه باید برای شرکت در جام همبستگی همراه تیم به بنگلادش برود سرمربی ترجیح داد در این مسابقات حضور نداشته باشد. البته حضور این افراد در تیم ملی محفوظ است و آن‌ها از نفرات شاخص تیم ملی هستند. در خصوص زهرا نعمتی نیز باید بگویم او جزو کمانداران شناخته شده است و از نظر فنی و رکوردی عملکردش مشخص است. البته اینکه بتواند به اردوی تیم ملی تیر و کمان اضافه شود باید در رکوردگیری شرکت کرده و پس از آن سرمربی تیم ملی نظر خودش را در مورد او اعلام می‌کرد. حال اینکه او در این رکوردگیری حضور نداشت و خب وضعیت رکوردی و آمادگی‌اش نیز مشخص نشد. بنابراین دعوت مجدد او قطعا بستگی به نظر سرمربی تیم ملی ریکرو دارد و سرمربی تیم ملی  باید در این زمینه تصمیم نهایی را اتخاذ کند.»

5/670

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر