فوتبال ایران / شناسه خبر: 94192 / تاریخ انتشار : 1397/11/25 19:20
|

نفت آبادان – پدیده / صفر - صفر به نفع مدعیان

پدیده در بازی خارج از خانه مقابل صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل دست یافت و کار رقبایش در صدر جدول را آسان کرد.

پنج‌شنبه 25/11/97، هفته هجدهم هجدهمین دوره لیگ برتر، ساعت 17:30، ورزشگاه تختی آبادان

نفت آبادان: صفر

پدیده: صفر

داور:  محمدحسین ترابیان

کمک‌ها: بابک داوری و قهرمان نجفی

 

صنعت نفت آبادان:

شهاب گردان، سیروان قربانی، سید محمد قریشی، وفا هخامنش، نبی ساکی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی(۷۰- محمدرضا غبیشاوی)، وینیسیوس، جاناتان بالوتلی، جعفر سلمانی(۸۵- سیدفاخر تهامی)، رضا جبیره (۸۲- حامد پاکدل)

سرمربی: پائولو سرجیو

 

پدیده مشهد:

میلاد فراهانی، عبدالله حسینی، محمدحسین مرادمند، مرتضی منصوری، علی نعمتی، مسعود ریگی، اکبر صادقی، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد (۷۷- محمد قاسمی‌نژاد)، محمدمهدی مهدی‌خانی (۸۳- یونس شاکری)، حسین مهربان(۶۹- بهنام برزای)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

 

شرح بازی:

صنعت نفت آبادان که نیم‌فصل دوم را با تساوی ارزشمند مقابل سپاهان آغاز کرده بود، در دیدار اخیرش مقابل ماشین‌سازی تبریز شکست خورد تا نتواند روند خوبی طی کند. این بار صنعت نفت از دیدار خانگی برابر پدیده تنها به کسب یک امتیاز قناعت کرد.  شاگردان گل‌محمدی اما تنها به دنبال سه امتیاز بودند تا از کورس قهرمانی عقب نمانند که از هدف خود بازماندند. پدیده البته بازی را با حمله و موقعیت گلزنی آغاز کردند اما در ادامه رفته رفته از تعداد حملات آن‌ها کاسته شد و نتوانستند آن‌طور که باید و شاید از بازی بهره ببرند. بعد از پیروزی پرسپولیس، تساوی پدیده هدیه‌ای به صدرنشینان به حساب می‌آید. پرسپولیس صدرنشین شد،  سپاهان با یک بازی کمتر در رتبه دوم و پدیده در رده سوم قرار گرفته است. در حالی که پیروزی پدیده می‌توانست این تیم را با پرسپولیس هم امتیاز کند.

captcha
تازه ها
بیشتر