ورزش جهان / شناسه خبر: 94172 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 17:50
|

آلکسیس سانچز، داستان یک سقوط

با آسیب‌دیدگی لینگارد در آخرین ثانیه‌های نیمه اول بازی منچستریونایتد مقابل پاری‌سن‌ژرمن، آلکسیس سانچز به زمین رفت، ولی کاملا در زمین محو بود و یک نمایش فاجعه‌بار دیگر به نامش ثبت شد. پس از اینکه مهاجم اهل شیلی توانست در جام حذفی به تیم سابقش، آرسنال گل بزند، سولشر مدعی شد که یکی از برنامه‌هایش این است که سانچس را دوباره به اوج برساند. با این حال نمایش سه‌شنبه شب او نشان داد که آماده کردن او برای سولشر شاید از قهرمانی با منچستر در لیگ برتر هم دشوارتر باشد.

آماری که در پایان این بازی به نام آلکسیس ثبت شد هم عملکرد ضعیفش را تایید می‌کرد: صفر شوت، صفر دریبل و صفر پاس کلیدی! او در آرسنال یک همه‌کاره بود و مورینیو امیدوار بود جذب این مهاجم بتواند مشکل تهاجمی منچستر را حل کند، ولی از زمستان گذشته که راهی اولدترافورد شده، تعداد بازی‌های خوبش برای منچستر به پنج نمی‌رسد.

نمایش ضعیف سانچس بهانه‌ای برای هواداران آرسنال شد تا در شبکه‌های اجتماعی به آن بپردازند. مثلا یکی از آرسنالی‌ها نوشته بود که ما به جای سانچس، یحیی سانوگو را به منچستر فروختیم! همچنین آنها معتقدند ونگر که به فروش به‌موقع ستارگان تیمش شهرت داشت، در آخرین ماه‌های حضورش در آرسنال تصمیم هوشمندانه‌ای گرفت و با گرفتن 20 میلیون پوند سانچس را با مخیتاریان معاوضه کرد. دستمزد هفتگی مهاجم اهل شیلی در منچستر حدود 400 هزار پوند است!

12

captcha
تازه ها
بیشتر