تراکتورسازی / شناسه خبر: 94170 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 17:46
|

بمب تراکتور بالاخره عمل می‌کند؟

وقتی عکس کوین کنستانت با پیراهن تراکتورسازی منتشر شد، رسانه‌ها او را بمب نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران نامیدند. هافبک سابق میلان مشهورترین بازیکن خارجی است که در سال‌های گذشته به لیگ برتر پیوسته. انتظار می‌رفت با آمدن کنستانت خط میانی تراکتور بیمه شود و با حضور او در پست هافبک دفاعی، مهره‌های تهاجمی تیم مثل دژاگه و شجاعی بتوانند با خیال راحت در حملات شرکت کنند.

مشکل اینجاست که با گذشت دو هفته از شروع نیم فصل دوم کنستانت هنوز یک دقیقه هم برای تراکتور بازی نکرده. او برد تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان را با لباس شخصی تماشا کرد و در تساوی مقابل نساجی قائمشهر هم غایب بود.

تراکتور جمعه بازی حساسی مقابل استقلال دارد و هنوز حضور کنستانت در این بازی قطعی نیست. هافبک اهل گینه از اردوی کیش به تمرینات تراکتورسازی اضافه شد و کادر فنی و پزشکی این تیم تلاش زیادی دارند تا او را به شرایط مسابقه برسانند.

در دو بازی گذشته اکبر ایمانی، دیگر خرید جدید تراکتور و مهدی مهدی‌پور در پست هافبک دفاعی بازی کردند و اگر کنستانت به شرایط مسابقه برسد، یکی از آنها به روی نیمکت می‌رود.

آخرین عکسی که از کنستانت منتشر شده او را در حال تمرین در رینگ بوکس با همتیمی‌اش، علی طاهران نشان می‌دهد، هرچند هواداران تراکتور و طرفداران فوتبال منتظرند این بمب نقل و انتقالات را در زمین فوتبال ببینند.

12

captcha
تازه ها
بیشتر